r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google+ teraz także dla iPadów i iPodów touch

Strona główna Aktualności

Ukazała się aktualizacja aplikacji umożliwiającej korzystanie z Google+ w takich urządzeniach jak iPad, iPod touch czy iPhone.

Wcześniej z Google+ w wersji dla iOS można było korzystać jedynie w smartfonach iPhone. Obecnie usługa dostępna jest również dla iPadów i iPodów touch, jednak Google nie pokusił się jeszcze o wprowadzenie natywnego interfejsu dla tabletów firmy Apple. Zapewne będzie to miało miejsce w kolejnej aktualizacji programu. Do aplikacji wprowadzono też sporo nowości takich jak między innymi obsługa grupowych wiadomości czy powiadomień dla grup Circle. Pojawiły się też poprawki wykrytych wcześniej błędów, a także szybsze działanie aplikacji. Nie jest ona jednak obecnie dostępna dla iOS 5.

Google doskonale zdaje sobie sprawę, że sukces jego usługi społecznościowej będzie zależeć od integracji z urządzeniami mobilnymi. Stąd też aktualizacja aplikacji dla iOS, a także dla Androida. Jak dotąd nie wiadomo natomiast, kiedy ukaże się dla Windows Phone 7. Ciekawe jest też, jak dalej będzie przebiegać współpraca Google+ z tabletami i smartfonami. Apple niedawno wprowadził głębszą integrację swojego systemu z Twitterem, Microsoft stawia natomiast na Facebooka. Być może w kolejnych wydaniach Androida Google+ będzie coraz bardziej obecny?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.