GraphTablet 4.05

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwiający wydruk różnych rodzajów siatek matematycznych za pomocą drukarki. Tak przygotowane siatki można wykorzystać np. w celu późniejszego naniesienia na nie z dużą dokładnością wykresów funkcji omawianych podczas zajęć . Zastosowanie programu nie musi zresztą ograniczać do matematyki. Użytkownik ma możliwość wyboru formatu siatki oraz gęstości rozstawienia kresek. Edycji podlega również jej kolor i grubość. Istnieje również możliwość zmiany wyglądu wydruku dzieląc kartkę odpowiednio na 1, 2 lub 4 oddzielne siatki. Program jest dedykowany jest dla uczniów, studentów matematyki oraz nauczycieli i wykładowców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 08.08.2016 22:08

Kurcze, proste i skuteczne narzędzie, ale jak już nie raz pisałem, takich narzędzi nam potrzeba, bez tony zbędnych bajerów.

  #2 15.09.2010 21:27

Program uratował mnie z sytuacji braku papieru kancelaryjnego do wypracowania na historię. Świetny i prosty!

  #1 01.09.2009 20:29

Program bardzo dobrze drukuje siatki. Doskonale nadaje się do wydruku papieru milimetrowego.