Gratka dla fanów Mario. Edytor poziomów i 8-bitowa figurka to zaledwie początek

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Nintendo nie przebiera w środkach, aby nadchodząca europejska premiera Super Mario Maker obfitowała w jak najwięcej atrakcji. Oczywiście i tak najważniejszą z nich będzie udostępnienie graczom spektakularnie prezentującego się edytora poziomów. Produkcja będzie dostępna w sklepach w kilku edycjach.

Źródło: uk.ign.com

Oprócz gry, w zależności od wydania, zestaw Super Mario Maker będzie także zawierał figurkę złożoną z prostokątów wiernie odtwarzających 8-bitową grafikę oryginalnego Mario w dwóch wariantach kolorystycznych. Dostępne będą także zestawy z dwiema wersjami kolorystycznymi maskotki Yarn Yoshi. To jednak nie wszystko – Nintendo przygotowało także edycję specjalną konsoli Wii U w kolorze czarnym oraz fizycznym nośnikiem z Super Mario Maker, albumem z grafikami z gry i figurkami. Kolekcjonerskie skarby od Nintendo będą dostępne w europejskich sklepach 12 września.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji