r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gratka dla fanów Mario. Edytor poziomów i 8-bitowa figurka to zaledwie początek

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nintendo nie przebiera w środkach, aby nadchodząca europejska premiera Super Mario Maker obfitowała w jak najwięcej atrakcji. Oczywiście i tak najważniejszą z nich będzie udostępnienie graczom spektakularnie prezentującego się edytora poziomów. Produkcja będzie dostępna w sklepach w kilku edycjach.

Źródło: uk.ign.com

Oprócz gry, w zależności od wydania, zestaw Super Mario Maker będzie także zawierał figurkę złożoną z prostokątów wiernie odtwarzających 8-bitową grafikę oryginalnego Mario w dwóch wariantach kolorystycznych. Dostępne będą także zestawy z dwiema wersjami kolorystycznymi maskotki Yarn Yoshi. To jednak nie wszystko – Nintendo przygotowało także edycję specjalną konsoli Wii U w kolorze czarnym oraz fizycznym nośnikiem z Super Mario Maker, albumem z grafikami z gry i figurkami. Kolekcjonerskie skarby od Nintendo będą dostępne w europejskich sklepach 12 września.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.