Humble Borderlands Bundle: gratka dla fanów shooterów

Humble Borderlands Bundle: gratka dla fanów shooterów

Humble Borderlands Bundle: gratka dla fanów shooterów
Redakcja
24.06.2015 09:38

Najnowszy pakiet oferowany w ramach Humble Bundle to niesamowita gratka dla wielu osób. Już za zaledwie dolara otrzymamy w niej shootera Borderlans z wieloma dodatkami. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić kilka dolarów więcej, zostaniemy posiadaczami serii gier i dodatków, które pozwolą nam na całe godziny pastwienia się nad przeciwnikami różnego typu.

Zgodnie z zasadami panującymi na Humble Bundle, pierwszy próg cenowy ustalamy samodzielnie. Za dolara otrzymać możemy pierwszą część gry Borderlands, a także dodatki: The Zomie Island of Dr. Ned, Mad Maxxi’s Underdome Riot i The Secret Armory of General Knoxx. Już taki oto zestaw pozwala na długie godziny gry – jest to bowiem połączenie FPS z RPG, którego na dodatek można przejść kilka razy, kontynuując rozgrywkę tą samą postacią. Jeżeli wydamy 5,78 dolara (cena w chwili pisania publikacji), otrzymamy dodatkowo jeszcze bardziej rozbudowanego Borderlands 2 z dodatkami: Psycho Pack, Mechromancer Pack, Creature Slaughterdome i kupon zniżkowy 75% na najnowszą odsłonę serii, Borderlands: The Pre-Sequel.

Obraz

Zapewne już finalizujecie zakup, zauważcie jednak, że za 15 dolarów możemy liczyć na kolejne dodatki dla Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, Headhunter 5: Son of Crawmerax i Season Pass. Promocja jest więc tym razem bardzo ciekawa i najlepiej się spieszyć – wraz z kolejnymi zamówieniami drugi próg cenowy stopniowo rośnie. Akcja gier z tej serii rozgrywa się w odległej przyszłości na planecie Pandora – ta jest pełna najróżniejszego rodzaju najemników i szumowin, którzy chcą się wzbogacić kosztem innych. W sprawę wplątane są potężne korporacje, które interesują się tajemniczą, bardzo zaawansowaną technologią ukrytą na planecie i złożami cennych minerałów. Wtedy na scenę wkraczamy my: kolejny śmiałek, który chce uszczknąć część tego wielkiego tortu dla siebie.

Fabuła w przypadku tej gry jest tak naprawdę tylko dodatkiem, pretekstem do wykonywania kolejnych zadań i eksterminacji hord przeciwników. Gracz ma do wyboru kilka postaci o różnych cechach i umiejętnościach specjalnych. W arsenale znajdziemy natomiast kilka milionów najróżniejszego rodzaju broni, które są generowane przez grę i zachowują się w odmienny sposób. Pandora nie jest mała, podobnie zresztą jak obszar, po którym przyjdzie się nam poruszać. W celu szybszego przemieszczania się wykorzystać możemy pojazdy (solidnie uzbrojone, a jakże) i system szybkiego podróżowania. Choć gra nie jest już najmłodsza – pierwsza część ujrzała światło dzienne w 2009 roku – już wpisała się do gatunku shooterów jako swoisty klasyk.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)