r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gravity Pull 1.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Gravity Pull to świetna gra logiczna dla gogli VR, która nie wymaga żadnego dodatkowego kontrolera.

Gracz znajduje się w abstrakcyjnym ciągu pomieszczeń, w którym by przechodzić z jednego do drugiego trzeba zawsze umieścić kostkę w wyznaczonej strefie. Do chodzenia zastosowane zostało wykrywanie ruchu smartfonu – wystarczy dreptać w miejscu, aby przemieszczać się w grze. Za chwytanie przedmiotów zaś odpowiada przycisk na goglach (trzeba przesunąć metalowy pierścień z boku gogli), można też dotykać ekran.

r   e   k   l   a   m   a

Poziom trudności rośnie z każdym przejściem do kolejnego pomieszczenia. Z czasem wprowadzone zostaną schody, różnice poziomów i nierówna podłoga. Łamigłówki przywodzą na myśl świetny „Portal”.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
ROZRYWKA 01.11.2016 | Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.