Green Farm 3 Green Farm 3 4.4.1

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Green Farm 3 to nieskomplikowana strategia ekonomiczna z bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika oraz intuicyjnym systemem sterowania.

Na samym początku rozgrywki nasza bohaterka otrzymuje list, z którego dowiaduje się, że odziedziczyła po wujku farmę, a jej zadaniem będzie odbudowanie gospodarstwa. Wykonywanie obowiązków w pojedynkę jest bardzo wymagające, dlatego też protagonistka otrzyma pomoc od sąsiadów i przyjaciół.

Green Farm 3 oferuje wiele rozmaitych misji. Gracze zajmą się nie tylko hodowlą zwierząt, ale i uprawianiem roślin. Spróbują postawić nowe budynki i ulepszą poszczególne konstrukcje, by sukcesywnie rozbudowywać gospodarstwo przy wykorzystaniu pieniędzy zarobionych ze sprzedaży plonów.

Choć zasady rozgrywki nie są skomplikowane, Green Farm 3 zawiera przydatny samouczek, w którym autorzy szczegółowo omawiają poszczególne rozwiązania w mechanice zabawy.

Green Farm 3 można pobrać za darmo. Gra posiada jednak mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy przedmioty umożliwiające nam szybsze osiąganie postępów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!