r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Greenfish Icon Editor Pro 3.6

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Greenfish Icon Editor Pro (w skrócie GFIE Pro) jest potężnym, open source'owym narzędziem przeznaczonym do tworzenia i edycji ikon. Aplikacja posłużyć może również do obróbki animowanych obrazów, bibliotek ikon oraz zdjęć cyfrowych.

Galeria programu

Narzędzie tak naprawdę jest niczym innym jak program graficznym o rozbudowanych możliwościach, które przystosowane zostało do tworzenia i edycji ikon dla systemów Windows oraz Mac. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być także do obróbki wszelakiego rodzaju grafiki, a dzięki obsłudze mechanizmu warstw pozwala pracować nad bardziej złożonymi projektami graficznymi, składającymi się z wielu niezależnych elementów.

Greenfish Icon Editor Pro pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje pełen zestaw narzędzi do kompleksowej pracy z ikonami. Wszystkie one ulokowane zostały na panelu w lewej części okna programu, w którym znajdziemy najpopularniejsze funkcje do zaznaczania, rysowania, przycinania, nakładania na projekt kształtów i linii, wypełniania czy stosowania gradientów. Podobnie jak w przypadku standardowego oprogramowania do obróbki grafiki, główne okno aplikacji zawiera również sekcje warstw oraz próbnika kolorów.

Wśród innych, wartych uwagi funkcji wymienić należy mechanizm kart, pozwalający na pracę z wieloma plikami ikon i grafiki w jednym oknie programu, a także zestaw kilkunastu filtrów, z pomocą których zwiększymy jakość naszych projektów. Zawierają one pozycje do zarządzania kolorami, wyostrzania/rozmywania, przeźroczystości i cieniowania. Aplikacja obsługuje pliki w formatach ICO, CUR, ANI, ICNS, PNG, XPM, BMP, JPG, GIF, PCX i innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #11 22.05.2017 09:25

@public enemy (niezalogowany): "Nie rozumiem czemu wszystkie portale stosują tę technikę?"

Bo zarabiają na reklamach i nie mają sumienia.

  #10 04.03.2017 13:20

@dzikiwiepsz: :)))

  #9 04.03.2017 13:19

@K4m3L3on: -malware (wersja pełna) mi wywalał plik instalacyjny Zielonejrybki. Więc malware wyłączyłem, i zainstalowałem normalnie, z pobranego exe. Po drodze podziękowałem za proponowany mi dodatek. A teraz się uczę robić ładne, własne ikonki :) pozdrawiam :)

rytwinskim   8 #8 19.04.2016 19:53

Tak , plik czysty a program dobry i przydatny.

DanKar REDAKCJA  16 #6 04.08.2014 18:21

@Zonk-: Sprawdziłem plik i rzeczywiście oprogramowanie antywirusowe identyfikowało go jako źródło zagrożenia. Wszystko dlatego, że plik był tak naprawdę downloaderem producenta, który zawierał dużą ilość komponentów reklamowych i to za jego pośrednictwem następowało pobieranie faktycznego instalatora programu.

Aktualnie link w naszej bazie został podmieniony i prowadzi do instalatora programu Greenfish Icon Editor Pro pozbawionego składników typu adware.

Pozdrawiam.

Zonk-   1 #5 01.08.2014 18:21

Po wybraniu opcji "Linki bezpośrednie" Norton Internet Security komunikuje zagrożenie (Trojan.ADH.2) i usuwa plik.
A przy AVG rozpoznaje zagrożenie ale niestety po chwili blokuje się komputer

valgodeskom   1 #4 03.02.2014 10:27

Wersja PORTABLE działa OK OK, nie trzeba instalować nawet. W programie nawet dobrze się rysuje ikonki, trochę słaba jest tylko obsługa przeźroczystości. No i jest wersja polska (obok tłumaczeń na wszystkie możliwe języki świata). Ogólnie bardzo rozwojowy program. Mój Kaspersky AV nic nie wykrył - program czysty.

  #3 07.11.2013 13:47

Kiedy się nauczycie pobierać z witryn producenta programu, a nie za pomocą manager pobierania. Nie rozumiem czemu wszystkie portale stosują tę technikę?

dzikiwiepsz   14 #2 12.10.2013 15:21

Wersja instalacyjna tego programu to musi być samo zło ponieważ nawet przy próbie pobrania avast sadzi że to reklamiarz a już przy instalacji avast to samo plus comodo(firewall) pokazuje że to wirus i go pakuje do kwarantanny, a żeby było śmieszniej to po tym jak comodo go wpakuje do swojej kwarantanny to avast pakuje plik z jego kwarantanny do swojej, wiec skoro te dwa programy prześcigają się który zabezpieczy komputer przed tym złem to musi o czymś świadczyć D

  #1 23.08.2013 18:26

Przy pobieraniu wersji 32- i 64-bitowej COMODO podnosi alarm! Co jest?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.