Groupy Groupy 1.46

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Groupy to program pozwalający utrzymać porządek na pulpicie. Z jego pomocą pogrupujemy okna różnych programów identycznie, jak karty w przeglądarce.

Groupy jest bardzo prosty w użyciu. Twórcy zadbali i możliwość automatycznego grupowania okien jednego programu w karty, prezentację miniatur okien po najechaniu kursorem na kartę i przeciąganie kart między oknami Groupy.

By połączyć okna w grupę, wystarczy przeciągnąć jedno z nich na górną część obramowania drugiego. Karty zostaną pokazane automatycznie. Jeśli nie chcemy, by okna zostały połączone, wystarczy przytrzymać Shift podczas przeciągania. Można też zmienić działanie skrótów i na przykład łączyć okna w grupy tylko kiedy klawisz modyfikujący jest wciśnięty.

W ustawieniach można też zmienić kolory aktywnych i nieaktywnych kart oraz ramki.

Program w wersji testowej działa przez 30 dni. Pełna wersja kosztuje 10 dolarów, Groupy jest też częścią pakietu Object Desktop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!