Grove Grove 1.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Grove to prosta i intrygująca aplikacja na Androida, która pomaga się relaksować oddając użytkownikowi do dyspozycji narzędzia do tworzenia własnych krajobrazów.

Za każdym razem, gdy użyjemy aplikacji Grove, przygotuje ona nowy, unikalny krajobraz. Przestrzeń będzie się zmieniała wraz z ruchami, które będziemy wykonywać smartfonem. Samemu też możemy wcielić się w rolę rzeźbiarza krajobrazu, dodając lub usuwając jego elementy: drzewa, góry, niziny. Możemy też po prostu zwiedzać utworzony krajobraz, odkrywając jego kolejne zakamarki. Nasze dzieła możemy zapisywać w pamięci urządzenia lub udostępniać je (jako plik graficzny) w mediach społecznościowych (na Instagramie i Twitterze), a także ustawić jako tapetę na ekranie smartfonu.

Grove pokazuje możliwości, które drzemią we współczesnych smartfonach w zakresie obsługi grafiki 3D oraz tworzenia programów, które korzystają z wbudowanych w urządzenia czujników, np. żyroskopu.

Aplikacja Grove powstała w ramach projektu Android Experiments i jest to oprogramowanie open source, a jej kod źródłowy można znaleźć tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!