Grub2Win Grub2Win 2.1.5.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grub2Win to bardzo popularne i darmowe narzędzie pełniące funkcje boot managera. Dzięki niemu z łatwością zainstalujemy na dysku twardym więcej niż jeden system operacyjny - w taki sposób, że po uruchomieniu komputera będziemy mogli wybrać, które środowisko zostanie załadowane.

Narzędzie bardzo dobrze radzi sobie z obsługą dużych nośników o pojemności nawet ponad 4 TB, oferując przy tym wsparcie dla dysków GTP oraz MBR. Ponadto wspiera EFI (32- i 64-bit), BIOS, a także wszystkie najpopularniejsze systemy plików.

Umożliwia instalację obok siebie na jednym komputerze systemów Windows, Linux czy Android, pozwalając przy tym na konfigurację boot loadera z użyciem GUI. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilku ciekawych motywów graficznych możliwych do wykorzystania na ekranie wyboru systemu podczas startu komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!