Grungetastic Grungetastic 2.61

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grungetastic to zaawansowany program do obróbki zdjęć - w przeciwieństwie jednak to zdecydowanej większości tego typu aplikacji, nie służy on upiększaniu zdjęć poprzez lepszy balans jasności kontrastu, redukowaniu efektu czerwonych oczy, czy też większemu nasyceniu kolorów. Zamiast tego program ten oferuje szeroki wachlarz narzędzi, który sprawi, że nasze zdjęcia będą wyglądać jak po apokalipsie, albo innej katastrofie.

Dzięki Grungetastic możemy sprawić, że dowolne zdjęcie z naszych zasobów zamiast lśnić nowością, będzie wyglądało jakby spędziło dziesięciolecia na zewnątrz, wystawione na działanie czynników środowiskowych (i nie tylko). Wśród dostępnych efektów są wszelakie rodzaje wyblaknięcia, podniszczenia, czy też zabrudzenia dodające autentyczności fotografii. Każdy z efektów posiada często nawet kilkanaście różnych wariantów, przez co osoby zafascynowane na przykład światami post-apokaliptycznymi będą mogły wystylizować swoje zdjęcia w taki sposób, aby wyglądały jakby żywcem wyjęte z następnej części serii Fallout.

Poza wbudowanymi efektami, program posiada także możliwość tworzenia nowych kombinacji rozmaitych opcji oraz funkcję losowego dobierania wartości różnych atrybutów, co skutkuje czasami całkiem interesującymi pejzażami. W każdej chwili możemy przełączyć się na widok oryginalnego pliku. Obsługa Grungetastic jest prosta, w dużej mierze dzięki interfejsowi zawierającemu wszystkie najważniejsze opcje w jednym oknie.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie daje możliwości zapisu efektów naszej pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!