Gry miłosne: Amnezja Gry miłosne: Amnezja 21.1

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gry miłosne: Amnezja to produkcja, która reprezentuje gatunek „visual novel”.

Główną bohaterkę poznajemy w nietypowych okolicznościach. Dziewczyna znajduje się w środku lasu. Nie dość, że panuje zima, to nasza protagonistka dodatkowo jest zdana wyłącznie na siebie. Próbuje przypomnieć sobie własne imię oraz wydarzenia, które doprowadziły ją do tego miejsca. Szukając odpowiedzi na nurtujące ją pytania o mało nie spada w przepaść, ale wtedy – na szczęście – tajemniczy mężczyzna nachodzi z pomocą.

W tej narracyjnej przygodówce śledzimy losy bohaterów widocznych na ekranie, podejmując decyzje mające wpływ na przebieg zdarzeń. Jak sugeruje nazwa, opowieść ma charakter miłosny, w efekcie czego skierowana jest do osób preferujących romantyczne historie. Gry miłosne: Amnezja cechuje spora nieliniowość, dzięki czemu osoba grająca ma wpływ na to przebieg fabuły.

Warto wspomnieć, że Gry miłosne: Amnezja nie wymaga zręczności. Sterowanie jest bardzo proste i opiera się w dużej mierze na wybieraniu opcji dialogowych. Tytuł jest darmowy (zawiera reklamy) i po pobraniu można go uruchomić w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!