r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gun Viper 0.40

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Kosmiczna strzelanina czy też jak kto woli Space shooter, to jedna z pierwszych kategorii jakie powstały wraz z pojawieniem się gier komputerowych, a Gun Viper to typowy jej reprezentant. Okazuje się, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnej eksterminacji wszystkiego co się rusza, to tematyka ponadczasowa, która zdawać by się mogło nigdy nie będzie w stanie się znudzić.

Galeria programu

Gun Viper prezentuje bardzo przyzwoitą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, futurystyczne pojazdy kosmiczne oraz statek baza na zakończenie każdego z układów to już z góry jakby określony standard jakiego możemy spodziewać się po tego typu grach. W Gun Viper również występują wszystkie wymienione aspekty.

Grywalność, która stoi na wysokim poziomie oraz możliwość wyboru stopnia trudności powodują, że przy grze miło mija czas. Klawiszologia jak zwykle nie przysparza większych problemów, bo chyba każdy już zdążył opanować sztukę sterowania "czymkolwiek" przy pomocy czterech strzałek na klawiaturze zwanych popularnie "kursorami":).

Nie pozostaje nic innego jak wcisnąć klawisz "x", który odpowiada za wystrzeliwanie pocisków i hurrrrra na przeciwnika!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #1 18.04.2016 17:43

Stara gierka. Powinni tego zabronić. Poziom wykonania słaby.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.