HBO GO HBO GO 5.9.4

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Z aplikacji HBO GO mogą korzystać abonenci posiadający pakiet HBO i HBO GO (dostępny w ofertach operatorów telewizji satelitarnej). Bibliotekę wideo tworzą filmy i seriale z oferty HBO. W najnowszej wersji dodano możliwość pobierania seriali i filmów i oglądania ich offline.

Wśród seriali odnajdziemy hity kanału jak Spartakus czy Gra o tron. Oferta filmowa zawiera ok. 30 filmów. Jakość odtwarzanych materiałów jest bardzo dobra, niestety często występujące problemy ze stabilnością aplikacji i buforowaniem utrudniają oglądanie. Wiele do życzenia pozostawia także sam interfejs, który choć elegancki, utrudnia poruszanie się po aplikacji, które nie jest zbyt intuicyjne. Z poziomu aplikacji możemy także aktywować kontrolę rodzicielską, przeczytać komentarze innych użytkowników pod wideo i ocenić obejrzany film.

Mimo dużej oferty seriali i bardzo dobrej jakości materiałów korzystanie z aplikacji skutecznie utrudniają problemy ze stabilnością.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

intuicyjność obsługi, ciemna szata aplikacji, prosty wybór opcji Video i Audio (napisy)
beznadziejna jakość na BOX-ie (M8S+ /Android), brak połączenia Ethernet, brak opcji w POMOC, które są dostępne dla PC-tów
ocena użytkownika
09.08.2016 15:23 • Recenzja do wersji 6.1.9141.0

NIE rozumiem dlaczego jest tak kiepska jakość dla BOX-a??? (mam M8S+ z Androidem 5.1.1). Jest traktowany jako urządzenie mobilne, przez co liczba opcji aplikacji HBO GO jest skromna w porównaniu z moim ultrabookiem, który bez problemu odtwarza jakość Full HD (BOX tylko jakość SD). Płaci się za coś, co na rynku polskim przejdzie (czyli beznadziejną jakość!!!), ale nie na rynku amerykańskim!!! HBO GO Polska coś powinna z tym zrobić, bo ludzie się odwrócą od Was i będą celować w inne platformy, niekoniecznie tylko do takiego Netfixa.