r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HBO GO 12.0.0.920

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Z aplikacji HBO GO mogą korzystać abonenci posiadający pakiet HBO i HBO GO (dostępny w ofertach operatorów telewizji satelitarnej). Bibliotekę wideo tworzą filmy i seriale z oferty HBO.

Wśród seriali odnajdziemy hity kanału jak Spartakus czy Gra o tron. Oferta filmowa zawiera ok. 30 filmów. Jakość odtwarzanych materiałów jest bardzo dobra, niestety często występujące problemy ze stabilnością aplikacji i buforowaniem utrudniają oglądanie. Wiele do życzenia pozostawia także sam interfejs, który choć elegancki, utrudnia poruszanie się po aplikacji, które nie jest zbyt intuicyjne. Z poziomu aplikacji możemy także aktywować kontrolę rodzicielską, przeczytać komentarze innych użytkowników pod wideo i ocenić obejrzany film.

r   e   k   l   a   m   a

Mimo dużej oferty seriali i bardzo dobrej jakości materiałów korzystanie z aplikacji skutecznie utrudniają problemy ze stabilnością. Twórcom należy wytknąć także brak wsparcia dla popularnych urządzeń, m.in. takich jak Samsung Galaxy S I i S II.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HBO GO z darmowym tygodniem na testy

4
INTERNET 09.11.2015 | Paweł Piskurewicz

HBO GO to usługa VOD, w której możemy śledzić nie tylko seriale produkcji HBO, ale też filmy i inne materiały emitowane na kanałach tego nadawcy. Niestety aby móc z niej skorzystać należy posiadać abonament kablowy bądź też cyfrowy. Od niedawna usługę mogą dokupić także abonenci sieci Plus. Jeżeli nie spełniamy żadnego z tych warunków, a chcemy zapoznać się z działaniem bądź też zasobami HBO GO jest na to rozwiązanie. Od 8 listopada do 28 listopada włącznie możemy skorzystać z siedmiodniowego, darmowego okresu próbnego. W tym celu należy udać się na stronę główną HBO GO i założyć odpowiednie…

Recenzje użytkowników

intuicyjność obsługi, ciemna szata aplikacji, prosty wybór opcji Video i Audio (napisy)
beznadziejna jakość na BOX-ie (M8S+ /Android), brak połączenia Ethernet, brak opcji w POMOC, które są dostępne dla PC-tów
ocena użytkownika

NIE rozumiem dlaczego jest tak kiepska jakość dla BOX-a??? (mam M8S+ z Androidem 5.1.1). Jest traktowany jako urządzenie mobilne, przez co liczba opcji aplikacji HBO GO jest skromna w porównaniu z moim ultrabookiem, który bez problemu odtwarza jakość Full HD (BOX tylko jakość SD). Płaci się za coś, co na rynku polskim przejdzie (czyli beznadziejną jakość!!!), ale nie na rynku amerykańskim!!! HBO GO Polska coś powinna z tym zrobić, bo ludzie się odwrócą od Was i będą celować w inne platformy, niekoniecznie tylko do takiego Netfixa.

09.08.2016 15:23 | Recenzja do wersji 6.1.9141.0

Komentarze

0 nowych
  #1 18.07.2017 01:20

Popieram [b]leotdipl[/b] mam tego samego boxa i jest LIPA jakość obrazu tragedia :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.