HDR Light Studio 5.4

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

HDR Light Studio to zaawansowany program do oświetlania modeli 3D. W programie można skorzystać z szerokiej gamy obiektów, imitujących syntetyczne źródła światła o różnych kształtach i właściwościach, by opracować wyjątkową scenerię dla modelu.

W HDR Light Studio znajdziemy światła okrągłe, wielokątne, podłużne, skupione, kierunkowe, rozproszone, softboksowe, z okna i tak dalej. W sumie jest ich prawie 200 i można je dowolnie łączyć (dodawać, odejmować, nakładać, mnożyć, zmieniać barwę i tak dalej) w oświetlanej scenie. HDR Light Studio daje też do dyspozycji światła „ujemne”, które zacieniają fragmenty sceny. Na scenie można umieszczać modele w formatach Alembic, FBX, Collada, OBJ i MI. Jako światła mogą służyć także grafiki rastrowe i obrazy HDR (BMP Cineon, HDR, IFF, JPG, OpenEXR, PNG, PSD, Targa i TIFF).

HDR Light Studio pozwala wstępnie renderować sceny, by ułatwić prawidłowe oświetlanie modeli przed renderowaniem ostatecznego obrazu. Światła można łatwo umieszczać na scenie, po prostu oznaczając miejsce, w które powinno być skierowane i gdzie powinno odbijać się od powierzchni modelu.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala renderować grafik produkcyjnych w wysokiej rozdzielczości.

By pobrać HDR Light Studio trzeba zweryfikować adres e-mail, co którego zostanie przypisany klucz licencyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 20.02.2017 14:31

HDR Light Studio 5.4 - program nie wiadomo do czego. Wszystkie programy 3D posiadają manipulatory światłami i kamerami. HDR wymaga współpracy z dopalaczami Grafiki. Inaczej klapa !. Popatrzcie jak gostek animuje w czasie rzeczywistym ! Programik zajmuje 1.5 MBajt w RAM i korzysta z OPENGL-2.0 >> ( https://www.youtube.com/watch?v=ohNYwZ7XS_A )