r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HTTPS Everywhere 2018.1.11

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

HTTPS Everywhere to niewielkie i bardzo proste w obsłudze rozszerzenie dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Firefox, Google Chrome, Opera), które zabezpiecza użytkownika m.in. przed kradzieżą poufnych danych.

Galeria programu

Zasada działania HTTPS Everywhere jest prosta i polega na wymuszaniu na przeglądarce stosowania szyfrowanego protokołu HTTPS podczas otwierania wielu popularnych stron internetowych. W praktyce wygląda to tak, że plugin zmienia odwołania z HTTP na HTTPS i pozwala na bezpieczne przeglądanie wielu (obsługiwanych) witryn. Jeśli jednak protokół SSL nie będzie wspierany przez serwer to przeglądarka skorzysta ze standardowego protokołu HTTP.

Rozszerzenie po instalacji dostępne jest w formie ikony w górnej części okna przeglądarki (nieopodal pola wyszukiwarki). Z jej poziomu możemy włączyć/wyłączyć reguły ochrony, a także wyświetlić pełny ich spis i przywrócić ustawienia domyślne. HTTPS Everywhere pozwala również na automatyczne blokowanie wszystkich nieszyfrowanych prób połączeń.

Uwaga!

  • Domyślnie pobierana jest wersja rozszerzenia dla Firefoksa. Edycje dla pozostałych przeglądarek dostępne są z poziomu listy 'wszystkie wersje'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #4 26.10.2017 18:29

@guma77: Może i tak ale dobre jest samo w sobie ;)

guma77   11 #3 09.10.2017 16:17

majac ublock orgin czy adguard jest to zbedny dodatek :)
moim zdaniem

  #2 27.07.2017 09:32

HTTPS Everywhere ale czy Opera nie ma go już sama w sobie zainstalowanego domyślnie szyfrowania ,więc po co instalować coś co już jest ? Ale mogę mylić ,więc liczę ,ze ktoś rozwieje moje wątpliwości .U mnie dodatek pobrany i zainstalowany zakłócał wyszukiwanie , wydłużał ładowanie stron i działanie przeglądarki oraz wskaźnik skakał i dłużej kręciło się kółko . Po odinstalowaniu dodatku wróciło do normy.

juta   19 #1 24.06.2017 09:09

Chyba każdemu dobrze znane :) Bardzo dobre i przydatne. Polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.