Happy Wheels Happy Wheels

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Happy Wheels to dostępna niegdyś jedynie z poziomu przeglądarki internetowej bardzo prosta i wciągająca gra zręcznościowa, której głównym celem jest jak najszybsze przejechanie pomiędzy dwoma punktami. Na uwagę zasługują z pewnością dostępne pojazdy - rower, segway czy wózek inwalidzki.

Happy Wheels pomimo, że na pierwszy rzut oka nie zachwyca piękną i dopracowaną oprawą graficzną to potrafi zapewnić wielogodzinną zabawę niemal identycznie jak pierwowzór dostępny przed laty na PC z poziomu przeglądarki internetowej. Do olbrzymiego sukcesu przyczyniają się prosta mechanika, abstrakcyjny humor i brutalność.

Jak już zostało wspomniane, zadaniem gracza jest pokonanie toru z punktu startu do mety. Po drodze na naszego bohatera czeka wiele przeszkód, które wydawać się mogą banalne na pierwszych poziomach. Te, dostępne w późniejszym czasie mogą przysporzyć nie lada wyzwanie. Podobnie jest ze sterowaniem. Pomimo, że dostępnych jest jedynie 5 przycisków, to ich sprawne operowanie nie należy do najprostszych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!