Harry Potter: Hogwarts Mystery Harry Potter: Hogwarts Mystery

Strona główna iOS Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Harry Potter: Hogwarts Mystery to darmowa gra osadzona w świecie Harry’ego Pottera. Wcielamy się w niej w młodego czarodzieja lub czarodziejkę, rozpoczynając naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa.

Przygodę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, wybierając fryzurę i kolor włosów, a także wygląd nosa, oczu czy ust. Fabuła Harry Potter: Hogwarts Mystery osadzona jest w latach 80. XX wieku. Graczom przyjdzie odwiedzić spokojniejszy świat magii, ten tuż po śmierci Voldemorta.

W Hogwarts Mystery czeka mnóstwo zadań, nauka magii czy poznawanie tajników warzenia eliksirów. Na swojej drodze spotkamy sławnych czarodziejów, jak Dumbledore’a, Snape’a czy McGonagall. Nie zabraknie również nowych postaci, w tym uczennicy Penny z domu Hufflepuff czy mrocznego Merula z Slytherinu.

Kolejne etapy pokonujemy jako uczniowie jednego z czterech słynnych domów Hogwartu. W czasie przygody uczymy się nowych zaklęć, zdobywamy nowe umiejętności i nawiązujemy znajomości z innymi uczniami. Zwiedziemy wiele miejsc, które z pewnością fani Harrego Pottera szybko rozpoznają .

Gra jest darmowa, ale twórcy zdecydowali się na wprowadzenie mikropłatności podczas rozgrywki. W Harry Potter: Hogwarts Mystery istnieje możliwość kupowania różnych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Ponadto wymagane jest połączenie z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!