Headspace: Guided Meditation Headspace: Guided Meditation

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Headspace to aplikacja pomagająca pokonać stres za pomocą medytacji. Poświęcając na ćwiczenia tylko kilka minut dziennie można odzyskać równowagę, poprawić jakość snu i pozbyć się problemów z zasypianiem.

W aplikacji znajdziemy setki programów medytacyjnych z muzyką i lektorem, podzielonych tematycznie. Są tu ćwiczenia ułatwiające zasypianie, muzyka do snu, sesje poprawiające skupienie albo ogólną kondycję intelektualną, zarówno dłuższe, jak i 2-3 minutowe, które z powodzeniem można uruchamiać w przerwach w pracy. Nie zabrakło Mindful moments – ćwiczeń pozwalających wrócić do rzeczywistości. Warto też zwrócić uwagę na sesje awaryjne, przeznaczone do radzenia sobie z silnym stresem, atakami paniki lub chronicznym niepokojem.

Aplikacja integruje się z Apple Health i zapisuje czas ćwiczeń w dzienniku, można też śledzić czas medytacji bez pomocy systemu Apple'a. Ponadto można zaprosić do medytacji znajomych i rodzinę – nawet dzieci, dla których przygotowane zostały specjalne programy. Podczas medytacji na ekranie smartfonu pokazane zostaną specyficzne animacje.

Narrację prowadzi Andy Puddicombe, były buddyjski mnich, który po 10 latach nauki w Indiach, Nepalu, Tajlandii, Australii i Rosji został nauczycielem medytacji, a następnie założył Headspace.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!