Helicon Filter 5.6.3.2

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Helicon Filter to edytor graficzny umożliwiający kompleksową obróbkę fotografii zapisanych w popularnych formatach (w tym również plikach RAW). Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej obsłudze z pewnością znajdzie on zastosowanie zarówno u amatorów, jak również bardziej doświadczonych użytkowników.

Aplikacja oferuje przejrzysty interfejs graficzny, w którym wszystkie dostępne narzędzia ulokowane zostały w przyborniku w górnej części okna głównego. Znajdziemy w nim funkcje przeznaczone do kadrowania i przycinania zdjęć, korekty ekspozycji, jasności, kontrastu, saturacji, manipulowania balansem bieli, nasyceniem kolorów, redukcji szumów, wyostrzania, zniekształcania obrazu czy też nakładania na fotografię tekstu. W przypadku ostatniej z wymienionych opcji edytor pozwala na automatyczne umieszczanie na zdjęciu różnych informacji zawartych w metadanych (np. parametrów aparatu, nazwy pliku, daty wykonania itp.).

Wszystkie z dostępnych w Helicon Filter narzędzi mogą pracować w dwóch trybach - podstawowym, przeznaczonym dla początkujących oraz eksperckim, dającym możliwość ręcznej zmiany intensywności każdej z funkcji retuszu. Z pomocą programu wzbogacimy również nasze zdjęcia o ramkę i kilka podstawowych filtrów graficznych.

Helicon Filter obsługuje następujące formaty zapisu zdjęć cyfrowych: BMP, JPG, JPEG, JPS, JP2, TIFF, TIF, PNG, PNS, GIF, PSD, CRW, CR2, DNG, ERF, X3F, RAW, MPO, DCR, KDC, MOS, MRW, NEF, ORF, RW2, PEF, RAW, SRW, SRF, SR2, ARW, PMP oraz ENC.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń funkcjonalności i pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
wpdesign   1 #5 30.09.2015 18:18

Capture one to on nie jest, ale dla internetu wystarczająco dobry bo: jest prosty w użyciu, wywołuje RAW, działa praktycznie na każdym PC i kosztuje... nie pamiętam... każdy może go kupić
wpdesign

  #4 23.03.2015 02:15

@zuka68 (niezalogowany): A co jest konkurencją dla tych programów? Z opisu wydają się wwarte zachodu, choć drogie. Spróbowałbyn inne, ale gdzie ich szukać?

  #3 26.02.2015 20:37

Widzę, że znacznie potaniał. Chyba poszli po rozum do głowy, a Ty miałeś pecha i walcz z nimi (zakładam, że nie zapłaciłeś oszustom)!

  #2 22.01.2015 20:44

@zuka68 (niezalogowany): to jest oszustwo! jakiś miesiąc temu wykupiłem licencję bez ograniczenia czasowego za 21 funtów uk i tyle widziałem klucz do programu. nie polecam!!!

  #1 21.08.2014 19:28

Fajny program, ale szkoda , że drogi w stosunku do konkurencji o podobnych możliwościach ...