Hero Zero Hero Zero

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hero Zero to darmowa gra MMOcRPG, a więc stawiająca nacisk na rozgrywkę w trybie multiplayer.

Po uruchomieniu Hero Zero należy stworzyć własnego bohatera, a następnie wykonywać rozmaite zadania celem zdobycia punktów umożliwiających rozwinięcie statystyk. Jednocześnie nie można zapominać o wydawaniu monetek na zakup nowych elementów wyposażenia, w tym przede wszystkim (przynajmniej na początku) odzieży, bowiem swoją przygodę z Hero Zero nasza postać rozpoczyna w bieliźnie.

Celem rozgrywki w Hero Zero jest przywrócenie porządku i sprawiedliwości w wirtualnym świecie. Dokonamy tego, o ile zdołamy pokonać rozmaitych złoczyńców i przestępców, starając się największym z superbohaterów, który wzbudzi strach u wszystkich antagonistów. Docierając na sam szczyt nie można jednak spoczywać na laurach, bowiem autorzy regularnie publikują nową zawartość, w efekcie czego w Hero Zero zawsze mamy nowe zadania do wykonania.

Hero Zero umożliwia stworzenie własnej drużyny lub dołączenia do istniejącego teamu. Nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem partnerów do zabawy, gdyż – jak informują autorzy – Hero Zero posiada ponad 31 milionów graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!