HiBit Uninstaller 2.0.30

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

HiBit Uninstaller to bardzo proste w obsłudze narzędzie oferujące możliwość usuwania programów z dysku twardego naszego komputera.

Po uruchomieniu HiBit Uninstaller generuje listę wszystkich zainstalowanych aplikacji, pozwalając na wyświetlanie ich alfabetycznie lub też według rozmiaru bądź daty zainstalowania. W przypadku niektórych programów otrzymujemy dodatkowe informacje na temat producenta czy też ostrzeżenie, które sugeruje, że odinstalowanie danego programu może uniemożliwić uruchomienie innych aplikacji.

HiBit Uninstaller cechuje się prostotą użytkowania. Chcąc odinstalować program klikamy na niego prawym przyciskiem myszy, by z rozwijanej listy wybrać odpowiednią opcję. Dzięki niej nie tylko usuniemy aplikację, ale także zlikwidujemy zbędne wpisy w rejestrze systemowym. Narzędzie przewiduje również opcję zapisania informacji na temat programu do pliku tekstowego lub HTML.

W odróżnieniu od podobnego rozwiązania oferowanego w systemie operacyjnym Windows, HiBit Uninstaller nie tylko pozwala na odinstalowanie programu, ale także nie zostawia po nim żadnych pozostałości na HDD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.09.2018 15:25

Czy łatwo się pobiera i instaluje automatycznie po zatwierdzeniu dalej ,dalej ,dalej aż do finału instalacji i pokazaniu się ikonki na pulpicie ? Jaką metodę z wyboru stosujecie podczas instalacji HiBit Uninstaller tzn. jak leci inaczej standard czy przenośną (portable) , instalację z własnym wyborem ustawień ? W jakich folderach plików na dysku ten program jest widoczny po zainstalowaniu ?

MajtkiCiociHeli   4 #4 16.03.2018 22:04

@Bogdan_G: Dziwne, u mnie śmiga jak młoda prostytutka na zakręcie.

vortexx   6 #3 13.03.2018 21:36

@Bogdan_G: U mnie działa bezproblemowo

Bogdan_G   19 #1 01.02.2018 10:30

Nie dało się używać. Brakowało czterech dll, jak pokazał depense walker. Dodałem, działał tylko clean, ale nie dał się nawet wyłączyć inaczej, niż przez zamknięcie procesu.
Szkoda, bo sporo opcji i program lekki :(