Hidden: Auto-Incognito Filter Hidden: Auto-Incognito Filter 1.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Hidden: Auto-Incognito Filter to niewielki dodatek do przeglądarki Google Chrome, który pozwala zautomatyzować uruchamianie trybu incognito dla wybranych witryn. Użytkownik może tu wskazać, jakie strony chce zawsze odwiedzać wyłącznie w trybie prywatnym – od tego momentu nie będzie konieczne jego ręczne włączanie.

Podczas działania aplikacja sprawdza, czy wpisany przez użytkownika adres w przeglądarce znajduje się na liście tych, które mają być uruchamiane w trybie incognito. Jeśli tak jest, przeglądarka automatycznie uruchamia nowe okno Chrome'a właśnie w tym trybie i w nim uruchamia wpisany wcześniej adres.

Warto zwrócić uwagę, że dodatek bierze pod uwagę dokładne adresy, które użytkownik wpisuje na listę. Jeśli więc dla przykładu w trybie incognito zawsze uruchamiany ma być komunikator Messenger dostępny pod adresem facebook.com/messages i taki też adres wpisany zostanie na listę, to nie będzie miał wpływu na działanie głównej strony portalu Facebook, który nadal uruchamiany będzie w standardowy sposób (a więc poza trybem incognito).

Dodatek jest niewielki, prosty w obsłudze i działa bez zbędnych opóźnień. Autor udostępnił w Internecie jego źródła. Kod dostępny jest na GitHubie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!