reklama

HideBox 3.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HideBox to niewielka i niewymagająca instalacji aplikacja, za pomocą której zabezpieczymy foldery zawierające szczególnie wrażliwe dane przed uzyskaniem do nich dostępu przez niepowołane osoby.

Idea aplikacji oraz jej wykonanie jest bardzo proste: umożliwić nawet bardzo początkującym użytkownikom możliwość ukrycia wybranych katalogów i zabezpieczenie dostępu do nich za pomocą hasła, które użytkownik definiuje przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Przy każdym kolejnym włączeniu HideBox musimy ponownie podać hasło, aby uzyskać dostęp do swoich ukrytych folderów.

Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Całość sprowadza się do wskazania folderu do ukrycia i kliknięcia odpowiedniego przycisku. W razie chęci uzyskania dostępu do danego katalogu wystarczy wskazać go na liście zabezpieczonych folderów i wybrać stosowną opcję. Dzięki swojej prostocie z obsługą HideBox poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Z kolei osoby bardziej zaawansowane mogą narzekać na brak bardziej skomplikowanych opcji lub możliwości spersonalizowania samego programu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić