reklama

Hiszpański - Mówisz i rozumiesz

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hiszpański - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka hiszpańskiego.

Program wszechstronnie uczy 1000 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego, zawiera także wygodny w użyciu słownik. Na podstawie interesujących dialogów uczy zwrotów przydatnych w typowych życiowych sytuacjach.

Podręcznik gramatyki krok po kroku objaśnia najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent. Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy. Kurs Mówisz i rozumiesz jest nową, rozbudowaną wersją programu Hiszpański w pigułce 3.0.

GŁÓWNE FUNKCJE I ZALETY PROGRAMU

Lekcje wstępne

Specjalnie opracowane lekcje wstępne uczą podstaw języka hiszpańskiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory) oraz w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze zagadnienia gramatyczne, niezbędne do porozumiewania się. Stawiaj z nami pierwsze kroki w nauce języka hiszpańskiego.

1000 słówek i zwrotów

Program wszechstronnie uczy 1000 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego... Program zawiera także wygodny w użyciu Słownik.

Praktyczne rozmówki

Na podstawie interesujących dialogów poznasz zwroty przydatne w typowych życiowych sytuacjach: rezerwacja miejsca w hotelu, rozmowa o pracę, zakupy, wizyta u lekarza i inne. Specjalnie opracowane ćwiczenia skutecznie przełamują opór przed mówieniem w obcym języku.

Gramatyka w pigułce

Po opanowaniu podstaw języka warto poznać najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawarty w programie Podręcznik w przystępny sposób tłumaczy reguły, a urozmaicone ćwiczenia uczą ich stosowania w praktyce.

Mówisz....

Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent i wymowę. Dzięki interaktywnym dialogom, w których możesz wcielić się w wybraną przez siebie rolę, zaczniesz mówić po hiszpańsku.

...i rozumiesz

Liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów oraz specjalne ćwiczenia kształcące rozumienie ze słuchu sprawią, że będziesz świetnie rozumieć cudzoziemców.

Indywidualne konta i kontrola wyników

Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika z programu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Rozbudowanie statystyki pozwalają w każdym momencie sprawdzić postępy w nauce.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #7 04.08.2016 19:50

@Avillaa: Niestety ale racja, kolejne demo, które nic ciekawego nie pokazuje.

Avillaa   1 #6 04.11.2014 20:25

Nic szczególnego tn program, może dlatego, że to wersja demo i nie mogłam go w pełni przetestować.
Uczyłam się hiszpańskiego w http://eskk.pl/kursy-hiszpanskiego i było ok. Tam też do kursy był dołączony program do nauki i słownik. Nie wiem jak jest teraz ale myślę, że wszystkie t programy do nauki języka są oparte na jednym schemacie.

  #5 10.11.2012 05:28

NATALIA,proponowałbym przejść na stronę ESKK i tam pobrać dokładnie taką samą lekcje próbną działającą,kiedyś i ja się skusiłem na ten programik demo z dp ,ale mi działał bez problemów tylko maly zakres słownika spowodował jego usunięcie,pozdrawiam wszystkich.

  #4 03.02.2009 15:28

swietny program szkoda tylko ze nie cal wersja,a tylko reklama tego o mozna miec.moz ektos wie jak zdobyc cal wersje

  #3 15.10.2007 11:35

zainstalowalam program, ale jak chce go otworzyc, to wyswietla mi sie jakis blad... jak to naprawic? :/

Pomocy!!!!!

  #2 31.07.2007 23:41

Jak myślicie jak programik:)

  #1 14.05.2007 20:25

Y despues puedes entender todo esto XD

reklama