Hotspot Shield Hotspot Shield 10.11.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hotspot Shield jest niewielką aplikacją umożliwiającą anonimowy dostęp do Internetu.

To prosty w użyciu program, dzięki któremu połączenie z publicznym punktem dostępowym w kawiarni, hotelu lub na lotnisku, nie będzie narażone na ataki typu Sidejacking. Hotspot Shield tworzy połączenie VPN między komputerem a punktem dostępowym. Ten szyfrowany tunel nie daje żadnej szansy osobom trzecim, które mogą próbować „podsłuchać” przesyłaną pocztę, hasła, wiadomości IM czy cokolwiek innego, co akurat przesyłamy w Internecie. Hotspot Shield zabezpiecza połączenia za pomocą szyfrowania HTTPS, a także współpracuje z sieciami przewodowymi. Ponadto dzięki programowi można ukryć swój adres IP.

Po zainstalowaniu aplikacja dostępna jest z poziomu paska menu. Klikając zakładkę Preferencje możemy przekonać się jaki jest przydzielony nam adres IP, prędkość połączenia, adres serwera VPN, a także czas połączenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

zmienia skutecznie ip
w wersji bezplatnej nie mozna normalnie pracowac na przegladarce
ocena użytkownika
22.01.2014 13:32 • Recenzja do wersji 3.32

Przez pewien czas sprawowal sie bardzo dobrze nic nie zamolalo i net szybko chodzil jak dzialala jeszcze wersja platna (daja ja przetestowac)potem albo zakup albo wersja darmowa ktora co prawda tez skutecznie zmienia ip,ale nie da sie normalnie pracowac na przegladarce,co chile zmienia strony i reklamy ,kursor sobie lata jak chce i tez zacina sie i muli.