HumbleBundle HumbleBundle 2.2.1

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

HumbleBundle to akcja doskonale znana większości graczy. Paczki gier dostępne „za ile chcesz” , na dobre zadomowiły się na rynku komputerów PC. Od pewnego czasu dotyczą one także wersji mobilnych na Androida. Jako oddzielne zestawy, albo przy okazji bundli komputerowych otrzymujemy także mobilne wydania gier. W zarządzaniu nimi pomaga oficjalna aplikacja HumbleBundle.

Choć jest ona wciąż w fazie beta, to już teraz stanowi bardzo przydatne narzędzie. Zaraz po uruchomieniu aplikacji otrzymujemy możliwość zalogowania się na swoje konto, bądź też stworzenia nowego. Jeżeli skorzystamy z pierwszej opcji, a na koncie mamy już jakieś gry, ujrzymy je w aplikacji.

Tytuły prezentowane są w formie listy, na której poza nazwą i ikoną znajduje się informacja o wadze pliku instalacyjnego oraz statusie samej gry (pobrana, zainstalowana, itp.). Brakuje bardziej szczegółowych opisów. Za lewą krawędzią skrywa się menu pozwalające nam filtrować listę wyświetlanych tytułów. U góry po prawej znajduje się skrót do opcji. Nie ma ich zbyt wiele, ale warto tam zaglądać chociażby w celu kasowania plików instalacyjnych gry. Te zostają w pamięci nawet po zainstalowaniu tytułów.

Jeżeli często korzystaliście z akcji Humble Bundle, oficjalna aplikacja znacząco ułatwia instalację zakupionych tam gier. Nie musimy ręcznie pobierać i przenosić plików .apk, wszystko odbywa się na zasadach zbliżonych do tych jakie znamy z normalnych sklepów z aplikacjami. Program dostępny jest za darmo, należy go pobrać ze specjalnie przygotowanej w tym celu strony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!