IC Mobile Navigator IC Mobile Navigator 2.0.26

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

IC Mobile Navigator to oficjalna aplikacja przewoźnika PKP Intercity. Wśród jej opcji znajdziemy możliwość zakupu biletów, wyszukania połączenia, czy też sprawdzenia opóźnień.

Główne okno programu dzieli się na 4 części: wyszukaj połączenie i kup bilet, informacje dla pasażera, punktualność i kontrola biletów. Pierwszy z modułów. Wśród obsługiwanych kategorii pociągów znajdują się: Express InterCity Premium, Express InterCity, InterCity oraz Twoje Linie Kolejowe. Niestety nie kupimy z jej poziomu biletów na popularne połączenia regionalne.

Moduł wyszukiwania połączeń działa poprawnie, brakuje w nim jednak możliwości wyznaczenia godziny połączenia. W przypadku popularnych tras oznacza to przewijanie listy, w celu odnalezienia pociągu. Kolejnym ograniczeniem jest potrzeba posiadania konta SkyCash. Bez niego nie dokonamy zakupu biletu. Oznacza to również, że aplikacja nie współpracuje z naszym kontem w serwisie przewoźnika, z jej poziomu nie mamy dostępu do zakupionych tam biletów.

Bilety które nabędziemy z poziomu aplikacji są przypisane do urządzenia. Nie możemy ich drukować, ani zakupić z myślą o kimś innym. Zastrzeżenia budzi też moduł powiadomień o opóźnieniach. Nie zawsze podaje aktualne informacje o stanie faktycznych konkretnego połączenia.

Interfejs IC Mobile Navigator dopasowano do stylistyki serwisu www, dzięki temu nawigacja jest bardziej intuicyjna. Program pomimo sporej ilości braków dobrze spełnia podstawowe zadanie. Pozwala wyszukać połączenie i w kilku krokach zakupić bilet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

PLUS za to , że w ogóle są takie aplikacje
Nie spełnia tego co spełniała pierwsza wersja
ocena użytkownika
14.06.2017 19:35 • Recenzja do wersji 2.0.5

Niestety przestałem korzystać z obecnej wersji tej aplikacji ponieważ nastąpiło sporo ( psujących aplikację ) zmian. W pierwszej wersji mogłem wybierać z pełnej listy miasto które mogło być celem mojej podróży n.p. Szczecin Gł. - Lublin , sprawdzić poszczególne stacje na trasie, czas przyjazdu z ewentualnymi opóźnieniami. A także - o ile pamiętam - z którego peronu odjazd . W obecnej wersji tego nie znalazłem. Mnie nie interesuje kupno biletu z aplikacji.