IDAGIO - Classical Music IDAGIO - Classical Music 2.4.110

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja IDAGIO to klient usługi muzycznej skupionej na dostarczaniu muzyki poważnej. Tym, co ma odróżniać ją od konkurencji, są przede wszystkim rozbudowane funkcje szukania wybranych dzieł oraz bogaty zbiór plików muzycznych w bezstratnym formacie FLAC. Co więcej, otrzymujemy również dostęp do tworzonych przez ekspertów playlist.

Aplikacja oferuje wiele filtrów, które pozwalają na szybkie znalezienie dzieła muzycznego. Szukać możemy m.in. po kompozytorach, wykonawcach czy orkiestrach. IDAGIO dzięki wielu kategoriom zasugeruje także nowe wydawnictwa z podziałem na gatunki. To jednak nie wszystko: zbiory muzyczne podzielone są również względem nastroju.

Interfejs jest estetyczny i przede wszystkim czytelny. Na górnym panelu ekranu głównego umieszczono podstawowe narzędzia takie jak lupa, pod którą znajdziemy przyciski do odkrywania, przeglądania, nastrojów oraz kolekcji. Na samym spodzie znajduje się wąski pasek odtwarzacza z przyciskiem do pauzowania bądź wznawiania nagrania.

Na ekranie głównym odtwarzacza znajdziemy okładkę albumu, przyciski do przewijania, pasek postępu czy szybkiego dodawania do ulubionych. Z kolei po lewej stronie u dołu IDAGIO umieszczono przycisk do zmiany jakości nagrania - do wyboru otrzymujemy normalną (192 kb/s), wysoką (320 kb/s) oraz bezstratną (1500 kb/s). IDAGIO udostępnia także funkcję pobierania utworów na pamięć urządzenia.

Jak informują twórcy, dostępne zbiory zawierają 140 tyś. nagrań (grudzień 2017), z czego każdego tygodnia dodawanych jest kolejnych 5 tyś. Po zarejestrowaniu otrzymujemy jeden darmowy dzień – żeby wydłużyć bezpłatny okres do 14 dni, należy zamówić subskrypcję. Roczny koszt abonamentu wynosi 434,99 zł, czyli nieco ponad 36 zł miesięcznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!