r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IDF: z luksusową bransoletką dla kobiet Intel wszedł na rynek biżuterii

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Zapowiedziana jeszcze w styczniu bransoletka MICA ujrzała w końcu światło dzienne. Urządzenie od początku do końca zostało zaprojektowane tak, by służyć nie tylko jako przydatny gadżet, ale także jako elegancka biżuteria dla kobiet.

My Intelligent Communication Accessory, czyli w skrócie MICA, została zaprojektowana przez dom mody Opening Ceremony, zaś jej skonstruowaniem zajął się Intel. Firmy udostępniły w końcu pierwsze zdjęcia prototypów bransoletki, a w ich prezentacji na sobie wzięły udział modelki Kirsten Owen i Ajak Deng.

Bransoletka będzie dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i szarym. Pierwsza pokryta jest skórą białego węża wodnego i wysadzana kwarcowym tygrysim okiem z Południowej Afryki i obsydianami z Rosji. W drugiej wykorzystano czarną skórę wodnego węża, chińskie perły oraz kamienie lapis lazuli z Madagaskaru. MICA wyposażona jest też w 1,6-calowy wyświetlacz OLED, pokryty szafirowym szkłem.

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki urządzeniu będzie można odbierać wszystkie ważne informacje, jak chociażby wiadomości SMS czy przypomnienia z kalendarza, bez wyciągania telefonu z kieszeni. Co ciekawe, dwukierunkowa transmisja danych za pośrednictwem sieci 3G będzie możliwa bez parowania MIKI ze smartfonem. Bransoletka będzie mogła być ładowana zarówno bezprzewodowo, jak i za pomocą kabla USB. Więcej szczegółów technicznych Intel przedstawi prawdopodobnie w październiku.

MICA będziemy mogli kupić w 2015 roku. Cena bransoletki nie powinna przekroczyć tysiąca dolarów.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.