r   e   k   l   a   m   a
reklama

IE8 przesunięty na 2009 rok

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft oficjalnie potwierdził, że Internet Explorer 8 nie zostanie ukończony w tym roku.

Firma przesunęła premierę nowej wersji przeglądarki internetowej na 2009 rok. Wcześniejsze oficjalne informacje wskazywały, że Internet Explorer 8 zostanie wydany jeszcze przed końcem bieżącego roku. Jak tłumaczy Microsoft, Opóźnienie spowodowane jest potrzebą wydania jeszcze jednej wersji przedpremierowej, która ma pojawić się w pierwszym kwartale przyszłego roku i będzie już wersją Release Candidate - ostatnią przed finalną odsłoną.

Przypomnijmy, że pierwsza beta Internet Explorer 8 pojawiła się w marcu tego roku i od razu została udostępniona publicznie, podobnie jak druga beta wydana w sierpniu. Właśnie od sierpnia trwa również techniczny program beta, w ramach którego wybrani testerzy mogą zgłaszać problemy i sugestie bezpośrednio do zespołu produktowego w Redmond.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane