r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IObit Malware Fighter Free 5.3.0.4078

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IObit Malware Fighter Free (kiedyś IObit Security 360) to darmowa aplikacja, pozwalająca kompleksowo zabezpieczać komputer przed oprogramowaniem szpiegującym, komponentami reklamowymi, trojanami, keyloggerami, botami oraz różnego rodzaju robakami i wirusami.

Galeria programu

Program w porównaniu do swojego poprzednika cechuje się dużo większą wykrywalnością i skutecznością w walce z szkodliwym oprogramowaniem, rozpowszechnianym w głównej mierze za pośrednictwem Internetu. Wyposażony został w ulepszony, dwurdzeniowy silnik skanujący i mechanizm ochrony heurystycznej, pozwalający chronić komputer przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami. W przypadku tego ostatniego IObit Malware Fighter oferuje nowy algorytm heurystyczny o nazwie DOG (Digital Original Gene), oceniający główne atrybuty związane z tworzeniem oprogramowania, jego dystrybucją i reklamą.

IObit Malware Fighter Free pozwala na skanowanie zawartości komputera w aż 3 trybach: Szybkim (najważniejszych części systemu), Pełnym (cała przestrzeń wszystkich dysków twardych w komputerze) oraz Użytkownika (jedynie lokalizacje wskazane przez użytkownika). Program daje również możliwość przeprowadzania tzw. autoskanowania w zaplanowanym czasie lub w momencie kiedy system jest bezczynny.

Wbudowany moduł ochrony w czasie rzeczywistym obejmuje swoim działaniem takie elementy jak start systemu, przeglądarka, sieć, pliki oraz tzw. ciasteczka. Wersja płatna Pro dodatkowo chroni aktywne procesy, używane dyski USB oraz wykrywa zagrożenia poprzez analizę szkodliwych działań. Nowością w stosunku do poprzednika jest możliwość badania podejrzanych plików w chmurze, na zewnętrznych serwerach producenta.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji programu proponuje instalację dodatkowych komponentów, czego nie zalecamy. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie dodatkowych składników i oprogramowania.
  2. Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Opcję pozwalająca zmienić interfejs na polski znaleźć można w ustawieniach narzędzia w zakładce 'User Interface'.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

IObit Malware Fighter 5 do walki z ransomware. Przygarnij licencję Pro

56
BEZPIECZEŃSTWO 31.03.2017 | Adam Golański (eimi)

Aktualizacja Dziękujemy za udział w konkursie. Roczne licencje na IObit Malware Fighter 5 otrzymują: lex_iuris, Legia1990, A.Rokosz, Tomi915, Don.Pedro, rogacz, darek_g, kajzer121, maciasss1, happypiotr, kilijanek, ivellios, kentaro, Pharun, pamix, Spioszek1985, adamk1985, Madiator2011, jonbonjovi, Kasparus. Mamy nadzieję, że program będzie dobrze Wam służyć, na przekór wszystkim wrogom IObita. Na różne sposoby można podchodzić do walki z malware. Jednym wystarczy wbudowany w system prosty antywirus, inni szukają dużych i kompleksowych pakietów, które zajmują się wszystkimi aspektami…

Recenzje użytkowników

+ dobra ochrona i zabezpieczenie w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie i usuwanie szkodliwych plików, optymalizacja
mocno okrojona wersja free
ocena użytkownika

Malware Fighter 3 jest programem na który warto zwrócić uwagę. To z całą pewnością jest dość dobre narzędzie, które warto zainstalować na naszych kompach jako wzmocnienie i uzupełnienie antywirusów, aby móc wykrywać i usuwać różnego rodzaju złośliwe oprogramowania, takie jak spyware, adware, trojany, keyloggery, boty, robaki czy inne „netoporywacze”, zapewniając bezpieczniejszy PC. Dzięki ochronie w czasie rzeczywistym i inteligentnej chmurze nasz komputer jest w miarę bezpieczny przez cały okres użytkowania jak i czasie w którym pozostaje bez naszego nadzoru. Potrafi chronić przeglądarkę, przeglądane strony, wyszukiwarkę, serfowanie online i zabezpieczyć prywatne dane poprzez usuwanie śledzenia danych, jak i usuwania szkodliwych wtyczek, czy wyłudzających informacje pasków narzędzi. IObit Malware Fighter jest w pełni kompatybilny z większością programów antywirusowych, z całą pewnością uzupełni i wzmocni ochronę całą gamę antywirusów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszego komputera. Przy czym trzeba zaznaczyć, że większość pochwał działania tego programu dotyczy niestety, pełnej wersji płatnej.

25.03.2015 21:59 | Recenzja do wersji 3.0.2.30
Szybkie skanowanie, Dodane zaawansowane opcje
Brak
ocena użytkownika

Program wart uwagi. Szybkie skanowanie w porównaniu z wersję 2.0, aktualizacje baz wirusów nie są czesto aktualizowane, ale napewno kilka razy w tygodniu. Niestety kiepska wykrywalnosć aktualizacji nowej wersji programu. Trzeba poprostu pobierać program ze strony producenta. W nowej wersji dodano kilka zaawansowanych opcji,tj. skanowanie zmian DNS-ów karty sieciowej, ochrona strony domowej domyślnej przeglądarki czy Anti-Tracker itp. Program polecam jako dodatek do pakietu zabezpieczającego.

23.03.2015 18:36 | Recenzja do wersji 3.0.2.30
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #167 20.10.2017 10:55

Fan script / Nie określiłeś konkretnie w wypowiedzi , który polecasz z praktyki bo są dwa programy IObit - free i pro ?

  #166 19.10.2017 20:32

Miałem kiedyś ten program darmowy i gdy korzystałem tylko z działania zabezpieczającego przeciw szkodnikom to było okey a gdy zacząłem bawić się funkcjami z centrum akcji to przegiąłem pałę i namieszałem . Program może i dobry ale dla myślących i dla tych co wiedzą jak samemu naprawić to co zepsuli .Ten w wersji Pro to warto pokusić się i testować pół roku i rzeczywiście należy do skuteczniejszych . Darmowy jest okrojony a jego wykrywalność jest dyskusyjna bo z reguły główny antywirus robi to co do niego należy dobrze,więc IObit Malware nic nie znajduje . U kolegi entuzjasty znalazł sporo z czego się cieszę ,ze taki skuteczny jest .Czy mogę liczyć na to ,że gdy antywirus przepuści to IObit Malware Free złapie szkodnika ? Nie instaluje się go jako solo w komputerze lecz jest to program uzupełniający ? Nie mogę uwierzyć ,że ktoś miał aż 1400 trojanów bo musiałby mieć pecha i trafiać na strony wyłącznie zawirusowane a trojany musiałby wściekle klonować się wielokrotnie i obszernie .Komputer z 1400 trojanami wolno by nie chodził a raczej zawiesiłby się . Skoro ten darmowy IObit Malware Fighter Free znajduje dużo trojanów to jest skuteczny albo słaby , gdyż większość to false positive . Problem w tym czy trojany skutecznie i trwale zablokował i usunął .Myślę ,że ktoś kto lubi się pobawić i po testować może ten darmowy zainstalować ale prosiłbym o wnioski i spostrzeżenia . Nie twierdzę ,że przedmówca nie pisze prawdy bo liczne zawirusowanie zdarza się ale wymaga to dalszej obserwacji programu i ocen od innych . Gdyby tak było to rewelacja mowa o wersji darmowej , to tylko instalować bez zastanowienia i tego życzę - skuteczności wielkiej w znajdowaniu i usuwaniu szkodników .

premislauz   13 #165 15.10.2017 16:52

UWAGA: do północy "iObit Malware Fighter 5.3" w wersji PRO na 6 miesięcy:
https://www.giveaway-club.com

Fan script   1 #164 13.10.2017 23:55

Mogę Polecić Ten Program Malware Fighter 5.3 Ten Program Może Stać W Jednej Pułce Z Najlepszymi Anty wirusami
Skuteczność Tego Programu Jest Wielka
Raz Naprawiałem Koledze Komputer Wiecie Wolno Chodził
Skanowałem Go Różnymi Anty wirusami Znajdywały Parę Wirusów
A Ten Program Znalazł Ich Uwaga Ponad 1400 Trojanów
Mało Tego Jak Podłączyłem Pendrive Do Komputera
Przeszło Na Mojego Pendrive 600 Trojanów
To Tak Jak By Autobus Podjechał Pod Przystanek
A Na Przystanku Siedzieli Trojany A następnie Weszli Do Autobusu
Pen drive Wystarczy Format
Wiadomo Komputera Nie Uratujesz Bo Są Pliki Zniszczone
Ale Nie Koniecznie
Wiec Ci Pozostaje Postawić System Od Nowa
Nie Raz Mi Uratował System Przed Zniszczeniem Plików Systemowych
To Nie Jest Żaden Po Pup
Jeszcze Mogę Polecić
Advanced System Care
Tam Masz Jeszcze Więcej Narzędzi Tego Samego Producenta
Moim Zdaniem Ten Program Ma Za Małe Oceny
Wiec Jeśli Się Obawiasz Czy Go Ściągnąć
Ściągaj Natychmiast Tylko Wybierz Zieloną Zakładkę Po Prawej Stronie
Unikniesz Śmieci

  #163 13.10.2017 23:04

Mogę Polecić Ten Program Malware Fighter 5.3 Ten Program Może Stać W Jednej Pułce Z Najlepszymi Anty Virusami
Skuteczność Tego Programu Jest Wielka
Raz Naprawiałem Koledze Komputer Wiecie Wolno Chodził
Skanowałem Go Różnymi Anty Virusami Znajdywały Pare Wirusów
A Ten Program Znalazł Ich Asz Uwaga Ponad 1400 Trojanów
Mało Tego Jak Podłączyłem Pendrive Do Komputera
Przeszło Na Mojego Pendrive 600 Trojanów
To Tak Jak By Autobus Podjechał Pod Pszystanek
A Na Pszystanku Siedzieli Trojany A Puzniej Weszli Do Autobusu
Pendriive Wystarczy Format
Wiadomo Jósz Komputera Nie Uratujesz Bo Jósz Są Pliki Zniszczone
Ale Nie Koniecznie
Wiec Ci Pozostaje Postawic System Od Nowa
Ten Program Jest Obowiąskowy
Nie Raz Mi Uratował System Przed Zniszczeniem Plików Systemowych
To Nie Jest Żaden Po Pup
Jeszcze Moge Polecić
Adwanced System Care
Tam Masz Jeszczę Wiecej Narzędzi Tego Samego Producenta
Moim Zdaniem Ten Program Ma Za Małe Oceny
Wiec Jeśli Sie Wachasz Czy Go Ściągnąć
Ściągaj Natychmiast Tylko Wybierz Zieloną Zakładkę Po Prawej Stronie
Unikniesz Śmieci

  #162 30.09.2017 16:12

@Zero Ghost: to jakiś gówniany komp posiadasz, skoro driver booster Ci nie podpasił

maciekk26   13 #161 30.09.2017 15:51

czy ten program mogę zastapić kasperskiego?? czy lepiej zostawic go i nie ryzykować

  #160 06.09.2017 09:03

IObit Malware Fighter Free - macie go jako solo w ochronie czy jako dodatek do antywirusa ? Program działa w czasie rzeczywistym ale wersja free jest nieco okrojona .Natomiast wersja Pro może być głównym antywirusem ale nie wiem czy mam rację ? W moim komputerze jest obecnie Panda Protection . Skończyła mi się licencja na Zemana ,więc na jego miejsce zainstalowałem IObit Malware Fighter Free i działa razem z antywirusem Pandą - czy dobrze zrobiłem ? Jest tu lakoniczna wypowiedź ,że IObit jest kompatybilny ale proszę o wypowiedź od osób które mają programy zainstalowane w różnych konfiguracjach i mogą coś więcej dodać w temacie .

  #159 13.08.2017 14:30

" Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie dodatkowych składników i oprogramowania " . Dobrze ,że o tym przypomniałeś bo co prawda dodatkowe oprogramowania są potrzebne ale nie każdy chce je pobierać . Jak myślę cała instalacja IObit Malware Fighter Free jest domyślna i początkowo po angielsku ,więc wątpię aby wszyscy wiedzieli co odznaczyć. Z reguły nie znając angielskiego i opcji klikają dalej ,klikają dalej ,dalej aż do finału instalacji .W ten czas jest za późno aby to zmienić i dziwimy się gdy zobaczymy ,że mamy zainstalowane coś jeszcze oprócz IObit Malware Fighter Free . Dlatego trzeba podać nazwy tych opcji , określeń po angielsku z tych co można odznaczyć aby nie pobrać tych komponentów .Lepiej odznaczyć niż później mieć problemy z odinstalowaniem dokładnym niechcianych komponentów , dodatków lub tracić czas w celu ich odinstalowania .

  #158 10.08.2017 17:11

Zero Ghost - na ile miesięcy jest ten Pro do którego podałeś stronę do pobrania ? Zrozumiałem ,że tylko na 3 miesiące do 27 października a nawet mniej gdybym dzisiaj zainstalował i wpisał klucz , więc czy warto ?

  #157 08.07.2017 23:33

@Zero Ghost: Dzięki wielkie. Program w wersji Pro nie ma lepszych. Super podpowiedź.

  #156 21.06.2017 22:52

Czy tego darmowego IObit Malware byście zamontowali jako podstawowy AV? Czy coś byście do niego na Win7 domontowali?, czy też doinstalowali?

  #155 15.06.2017 13:47

Ten cały IObit Malware free jest moim zdaniem nieco lepszy od darmowego Avasta.

Zero Ghost   15 #154 28.04.2017 19:46

Pro z licencją do 27 października 2017 ,wystarczy skopiować i wkleić kluczyk z poniższej strony
http://www.comss.info/page.php?al=IObit_Malware_Fighter_pro

Autor edytował komentarz w dniu: 28.04.2017 19:48
  #153 27.03.2017 21:56

dawidof "Wersja pro za darmo, tylko czy warto" ? Według mnie warto szczególnie gdy masz obawy co do skuteczności już zainstalowanego i działającego antywirusa .Z reguły antywirusy o najwyższej skuteczności nie wymagają zainstalowana dodatkowych programów bezpieczeństwa i są często jako solo .Natomiast antywirusy darmowe które mogą coś szkodliwego przepuścić wymagają dodatkowych zabezpieczeń ale niektórzy internauci informują ,że to niekonieczne . Ważne aby dodatkowy program nie zakłócał negatywnie głównego rezydenckiego antywirusa i nie obciążał komputera. Obecnie nie ma darmowej rozszerzonej wersji pro na nieco dłużej ale myślę ,że ten free z licencji bezpłatnej też jest wystarczający jako dodatek pomocniczy .

dawidof   4 #152 03.02.2017 07:35

Wersja pro za darmo, tylko czy warto? http://www.giveaway-club.com

FreeWare_RK   21 #150 25.12.2016 18:49

@izok1980: Aha, dziękuję zatem za nowinkę :) .

izok1980   8 #149 25.12.2016 18:09

@FreeWare_RK: Nie ja nie ale Ty lubisz nowinki to podesłałem :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.