r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IObit Malware Fighter Free 5.1.0.3884

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IObit Malware Fighter Free (kiedyś IObit Security 360) to darmowa aplikacja, pozwalająca kompleksowo zabezpieczać komputer przed oprogramowaniem szpiegującym, komponentami reklamowymi, trojanami, keyloggerami, botami oraz różnego rodzaju robakami i wirusami.

Galeria programu

Program w porównaniu do swojego poprzednika cechuje się dużo większą wykrywalnością i skutecznością w walce z szkodliwym oprogramowaniem, rozpowszechnianym w głównej mierze za pośrednictwem Internetu. Wyposażony został w ulepszony, dwurdzeniowy silnik skanujący i mechanizm ochrony heurystycznej, pozwalający chronić komputer przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami. W przypadku tego ostatniego IObit Malware Fighter oferuje nowy algorytm heurystyczny o nazwie DOG (Digital Original Gene), oceniający główne atrybuty związane z tworzeniem oprogramowania, jego dystrybucją i reklamą.

IObit Malware Fighter Free pozwala na skanowanie zawartości komputera w aż 3 trybach: Szybkim (najważniejszych części systemu), Pełnym (cała przestrzeń wszystkich dysków twardych w komputerze) oraz Użytkownika (jedynie lokalizacje wskazane przez użytkownika). Program daje również możliwość przeprowadzania tzw. autoskanowania w zaplanowanym czasie lub w momencie kiedy system jest bezczynny.

Wbudowany moduł ochrony w czasie rzeczywistym obejmuje swoim działaniem takie elementy jak start systemu, przeglądarka, sieć, pliki oraz tzw. ciasteczka. Wersja płatna Pro dodatkowo chroni aktywne procesy, używane dyski USB oraz wykrywa zagrożenia poprzez analizę szkodliwych działań. Nowością w stosunku do poprzednika jest możliwość badania podejrzanych plików w chmurze, na zewnętrznych serwerach producenta.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji programu proponuje instalację dodatkowych komponentów, czego nie zalecamy. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie dodatkowych składników i oprogramowania.
  2. Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Opcję pozwalająca zmienić interfejs na polski znaleźć można w ustawieniach narzędzia w zakładce 'User Interface'.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

IObit Malware Fighter 5 do walki z ransomware. Przygarnij licencję Pro

56
BEZPIECZEŃSTWO 31.03.2017 | Adam Golański (eimi)

Aktualizacja Dziękujemy za udział w konkursie. Roczne licencje na IObit Malware Fighter 5 otrzymują: lex_iuris, Legia1990, A.Rokosz, Tomi915, Don.Pedro, rogacz, darek_g, kajzer121, maciasss1, happypiotr, kilijanek, ivellios, kentaro, Pharun, pamix, Spioszek1985, adamk1985, Madiator2011, jonbonjovi, Kasparus. Mamy nadzieję, że program będzie dobrze Wam służyć, na przekór wszystkim wrogom IObita. Na różne sposoby można podchodzić do walki z malware. Jednym wystarczy wbudowany w system prosty antywirus, inni szukają dużych i kompleksowych pakietów, które zajmują się wszystkimi aspektami…

Recenzje użytkowników

+ dobra ochrona i zabezpieczenie w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie i usuwanie szkodliwych plików, optymalizacja
mocno okrojona wersja free
ocena użytkownika

Malware Fighter 3 jest programem na który warto zwrócić uwagę. To z całą pewnością jest dość dobre narzędzie, które warto zainstalować na naszych kompach jako wzmocnienie i uzupełnienie antywirusów, aby móc wykrywać i usuwać różnego rodzaju złośliwe oprogramowania, takie jak spyware, adware, trojany, keyloggery, boty, robaki czy inne „netoporywacze”, zapewniając bezpieczniejszy PC. Dzięki ochronie w czasie rzeczywistym i inteligentnej chmurze nasz komputer jest w miarę bezpieczny przez cały okres użytkowania jak i czasie w którym pozostaje bez naszego nadzoru. Potrafi chronić przeglądarkę, przeglądane strony, wyszukiwarkę, serfowanie online i zabezpieczyć prywatne dane poprzez usuwanie śledzenia danych, jak i usuwania szkodliwych wtyczek, czy wyłudzających informacje pasków narzędzi. IObit Malware Fighter jest w pełni kompatybilny z większością programów antywirusowych, z całą pewnością uzupełni i wzmocni ochronę całą gamę antywirusów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszego komputera. Przy czym trzeba zaznaczyć, że większość pochwał działania tego programu dotyczy niestety, pełnej wersji płatnej.

25.03.2015 21:59 | Recenzja do wersji 3.0.2.30
Szybkie skanowanie, Dodane zaawansowane opcje
Brak
ocena użytkownika

Program wart uwagi. Szybkie skanowanie w porównaniu z wersję 2.0, aktualizacje baz wirusów nie są czesto aktualizowane, ale napewno kilka razy w tygodniu. Niestety kiepska wykrywalnosć aktualizacji nowej wersji programu. Trzeba poprostu pobierać program ze strony producenta. W nowej wersji dodano kilka zaawansowanych opcji,tj. skanowanie zmian DNS-ów karty sieciowej, ochrona strony domowej domyślnej przeglądarki czy Anti-Tracker itp. Program polecam jako dodatek do pakietu zabezpieczającego.

23.03.2015 18:36 | Recenzja do wersji 3.0.2.30
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   12 #154 28.04.2017 19:46

Pro z licencją do 27 października 2017 ,wystarczy skopiować i wkleić kluczyk z poniższej strony
http://www.comss.info/page.php?al=IObit_Malware_Fighter_pro

Autor edytował komentarz w dniu: 28.04.2017 19:48
  #153 27.03.2017 21:56

dawidof "Wersja pro za darmo, tylko czy warto" ? Według mnie warto szczególnie gdy masz obawy co do skuteczności już zainstalowanego i działającego antywirusa .Z reguły antywirusy o najwyższej skuteczności nie wymagają zainstalowana dodatkowych programów bezpieczeństwa i są często jako solo .Natomiast antywirusy darmowe które mogą coś szkodliwego przepuścić wymagają dodatkowych zabezpieczeń ale niektórzy internauci informują ,że to niekonieczne . Ważne aby dodatkowy program nie zakłócał negatywnie głównego rezydenckiego antywirusa i nie obciążał komputera. Obecnie nie ma darmowej rozszerzonej wersji pro na nieco dłużej ale myślę ,że ten free z licencji bezpłatnej też jest wystarczający jako dodatek pomocniczy .

dawidof   4 #152 03.02.2017 07:35

Wersja pro za darmo, tylko czy warto? http://www.giveaway-club.com

FreeWare_RK   21 #150 25.12.2016 18:49

@izok1980: Aha, dziękuję zatem za nowinkę :) .

izok1980   8 #149 25.12.2016 18:09

@FreeWare_RK: Nie ja nie ale Ty lubisz nowinki to podesłałem :)

FreeWare_RK   21 #148 25.12.2016 17:32

@izok1980: Ten program to badziewie, z tego co wiem, silnik bitdefendera jest w wersji płatnej tylko. W wersji free nie ma aktualizacji do nowej wersji (słyszałem od ludzi nieraz). Oni co robią to to, że co roku zmieniają wygląd na coraz to atrakcyjniejszy. Jednak w kwestii ochrony ... no comment.

Ale dzięki za info, będę pamiętał o tym programie. Ty go zainstalowałeś?

FreeWare_RK   21 #146 11.12.2016 22:32

@Manuelito di Alvarezo: Korzystają ale w wersji płatne, w wersji free jest tak nędzny jak kiedyś, no może odrobinę mniej ale nadal dupy nie urywa za przeproszeniem :) .

Manuelito di Alvarezo   7 #145 11.12.2016 15:49

@FreeWare_RK: Teraz korzystają też z silnika Bitka.

FreeWare_RK   21 #144 08.11.2016 15:32

@Manuelito di Alvarezo: Chińczyk, standard. Robią to co Japonia kiedyś. Przyswajają cudze technologie i je ulepszają kolejno wydając jako własne. Szybko, niewielkim kosztem i ok.

Zero Ghost   12 #142 16.09.2016 15:53

Licencja na Malware Fighter 4.3 Pro , ważna do 14 marca 2017 roku.
http://www.comss.info/page.php?al=IObit_Malware_Fighter_PRO_2_free

FreeWare_RK   21 #141 12.09.2016 11:50

@Zero Ghost: Sophos działa w oparciu o chmurę? Nie sądzę :P . Zwala cały swój silnik na nasz dysk :) . Ale jest fajny choć ciężkawy. Najlepiej to z darmowych Panda, Bitdefender Free i SA+ :) .

@piotrmetody: Poniższe komentarze są jak najbardziej poprawne, nie licz na Avasta jak chcesz mieć bezpieczny system. Panowie Zero Ghost i 80mentor znają się na rzeczy jak mało kto :) .

Manuelito di Alvarezo   7 #140 21.06.2016 16:46

Iobit kiedyś kradł bazy MBAM także u mnie jest spalony choć z tego co czytałem to ostatnio się wyrobił.

Dementor   34 #139 21.06.2016 15:24

@Zero Ghost: Tu się w pełni zgadzam. Najlepszą "ochroną" jest standardowy antywirus renomowanej firmy (nie jakiś efemerydalny twór rzekomo mający wspomóc działanie antywirusa), najlepiej ESET, Panda, Webroot czy Bitdefender bo są lekkie, mają autoryzowane silniki, i w moim przypadku przez wiele lat sprawdzone w autopsji. A to podstawa. I jak logicznie napisał Zero Ghost, nie potrzeba jakiś dodatkowych wynalazków do ochrony, nie wiadomo skąd. A ten cały IObit to jest dobry w rozmontowaniu systemu, a nic poza tym. A co do skanerów są dwa najlepsze darmowy MBAM, i Hitman Pro za który niestety trzeba płacić. I do tego pomocny zestaw do czyszczenia systemu na żądanie AdwCleaner, CCleaner. I mamy pewną ochronę na lata. Bez zawracania głowy. I ustawicznych formatów.

Autor edytował komentarz w dniu: 21.06.2016 16:28
Dementor   34 #138 21.06.2016 15:12

@maciekk26: z tym że 360IS poważnie bym polemizował. W ostatnim roku dużo jego propagatorów od niego odeszła choćby na DP, bo to szajs jakich mało, i do tego zamulacz jak się patrzy. W ogóle jeżeli Chiny gospodarczo rozwijają się na potęgę, to pod względem tworzenia programów antywirusowych. To ciągle III Świat.

Zero Ghost   12 #137 15.06.2016 11:22

@piotrmetody: Lepiej odpuść ten soft ,jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony to świetnym wyborem będzie Zemana AntiMalware ,lub Malwarebytes AntiMalware , w wersjach pro działają jako rezydentne obok program antywirusowego , a w darmowych jako skanery na życzenie ,przy czym Zemana jest w tym szybsza ,a oba programy mają znakomite opinie ,jeśli zaś chodzi o antywirusa to zamiast Avasta lepsza będzie Panda free ,SecureAplus ,lub Sophos Home ,wszystkie darmowe i działają w oparciu o chmurę ,generalnie do ochrony w czasie rzeczywistym Antywirus a do skanowania skaner na życzenie.

piotrmetody   2 #136 11.06.2016 15:40

Witam,
Wie ktoś może, czy można połączyć (używać jednocześnie) Avast Free Antivirus z IObit Malware Fighter Free na jednym komputerze?
Pozdrawiam serdecznie,
piotrmetody

yanko wojownik   13 #135 01.05.2016 10:59

@maciekk26: 360TS na kontach użytkowników ograniczonych mi się ograniczał nie aktualizował się, nie chronił w czasie rzeczywistym (nie pamiętam czy skanował) kiedy testowałem, tylko na administratorskim chodził okej - ja wiem czy to taki plus? Może teraz coś zreperowali?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.