r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Academic Day w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Lublinie

Strona główna Aktualności

Zapowiadamy kolejne spotkania w ramach IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

25 listopada dwa takie spotkania odbędą się na Politechnice Łódzkiej i Politechnice Wrocławskiej. Dzień później, 26 listopada, IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz na Politechnice Krakowskiej. 30 listopada z kolei gospodarzem konferencji będzie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. O dalszych konferencjach będziemy informować na bieżąco, aktualny harmonogram cyklu dostępny jest na stronie głównej IT Academic Day, tam również znajdują się linki do rejestracji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.