IT Academic Days już od jutra

Strona główna Aktualności

O autorze

Już jutro w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu IT Academic Day, który zapowiadaliśmy tydzień temu. Będzie to największa tegoroczna seria konferencji dla środowisk akademickich, poświęcona rozwiązaniom Microsoftu. Spotkania będą odbywać się w całej Polsce do połowy grudnia.

Tematyka konferencji koncentrować się będzie wokół zagadnień deweloperskich i serwerowych. W zależności od miejsca będzie można posłuchać m.in. o programowaniu aplikacji mobilnych, Popfly, Parallel Extension, wirtualizacji czy architekturze Windows Server 2008. Podczas spotkań będą też ogłaszane informacje na temat kolejnej edycji konkursu Imagine Cup.

Konferencje IT Academic Day będą odbywać się kolejno 17.11 na Politechnice Warszawskiej, 18.11 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 25.11 w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i na Uniwersytecie Wrocławskim, 26.11 na Politechnice Łódzkiej, 27.11 na Politechnice Białostockiej, Koszalińskiej i Krakowskiej oraz Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, 28.11 na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, 01.12 na Uniwersytecie Łódzkim, 02.12 w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu, 03.12 na Politechnice Częstochowskiej, Gdańskiej i Wrocławskiej, 04.12 na Politechnice Lubelskiej, Poznańskiej i Rzeszowskiej, 09.12 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, 10.12 na Uniwersytecie Gdańskim i Szczecińskim oraz Politechnice Śląskiej i wreszcie 11.12 na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, agenda i formularze rejestracyjne na poszczególne spotkania mają być sukcesywnie udostępniane w sekcji Wydarzenia na łamach portalu CodeGuru.pl. Na razie agendy i możliwość rejestracji dostępne są tylko dla kilku z nich.

© dobreprogramy

Komentarze