HotZlot 2015 od jutra, fotorelacja na żywo już dzisiaj

HotZlot 2015 od jutra, fotorelacja na żywo już dzisiaj
Redakcja

02.07.2015 14:50, aktual.: 02.07.2015 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro, 3 lipca, rozpoczynamy HotZlot 2015, czyli coroczne spotkanie czytelników portalu dobreprogramy. Już dzisiaj zapraszamy jednak do śledzenia naszej fotorelacji tworzonej na żywo przez uczestników zlotu oraz redakcję. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną agendą.

W tym roku ponownie gości nas Zamek na Skale położony nieopodal Lądka Zdroju, w samym sercu Kotliny Kłodzkiej. Starannie odrestaurowany, czterogwiazdkowy hotel wraz z pełną infrastrukturą konferencyjną, przepięknym parkiem i magicznym klimatem sprzyjają formule zlotu, która łączy pełne wiedzy sesje techniczne z dyskusjami, zabawami i integracją podczas wieczornej imprezy przy piwie i grillu. Przypomnijmy, że w tym roku w HotZlocie udział weźmie 160 osób: najaktywniejsi blogerzy, komentatorzy i uczestnicy forum, a także nasi moderatorzy, współpracownicy oraz redakcja. Zlot potrwa do niedzieli, a program rozszerzony do poniedziałku.

W tym roku naszą ambicją jest zaprezentowanie polskich firm oraz projektów i możemy z satysfakcją oznajmić, że w tym duchu udało nam się zaprosić do współpracy bardzo ciekawych partnerów. Głównym partnerem jest uznany na całym świecie producent rozwiązań do budowy inteligentnego domu – Fibaro. Część z Was miała okazję poznać tę firmę już przy okazji poprzedniego HotZlotu, ale w tym roku rozmach, z jakim Fibaro przygotowuje swoje wystawy sprzętu i demonstracje przerósł nawet nasze najśmielsze oczekiwania – jednym słowem, warto z nami być, oglądać i rozmawiać :-) Szczególnie interesująco zapowiada się też demonstracja zespołu studentów Politechniki Wrocławskiej pracujących w ramach Projektu Scorpio. Zajmują oni od lat czołowe miejsca w konkursie University Rover Challenge i European Rover Challenge, w których grupy z całego świata konstruują łaziki przeznaczone do misji badawczych na Marsie. Taki łazik będzie przemierzał również zamkowy park, a jego konstruktorzy będą do Waszej dyspozycji i chętnie podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami. Do udziału w HotZlocie zaprosiliśmy też producenta bardzo popularnej aplikacji mobilnej Yanosik, nieocenionego pomocnika każdego kierowcy. Będziecie mogli z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak powstaje aplikacja, z jakimi problemami zmagają się jej producenci i co czeka tę jedną z najczęściej pobieranych w naszym portalu aplikacji w najbliższej przyszłości.

Jakby tego było mało, mamy dla Was kolejną atrakcję. Drugim głównym partnerem w tym roku został Grimbergen: wyśmienite piwo, którym będziemy mogli raczyć się w trakcie zlotu. Dzięki Fibaro, sponsorowi sobotniej imprezy integracyjnej, piwo to będzie dostępne bezpłatnie także w trakcie tej legendarnej, nieodłącznej części HotZlotu! Do piwa przewidzieliśmy też drobny, ale niezmiernie ważny (wręcz niezbędny!) w pomyślnej degustacji upominek ;-) Dzięki niemu piwo będzie smakować jeszcze lepiej! Otrzyma go każdy uczestnik zlotu w trakcie rejestracji.

Tradycyjnie już uruchomiliśmy fotorelację ze zlotu na żywo dostępną na specjalnej podstronie: www.dobreprogramy.pl/HotZlot. Od tej chwili zapraszamy wszystkich uczestników na miejscu i w podróży do publikowania tam swoich wrażeń w formie "tweetów", najlepiej bogato ilustrowanych zdjęciami ;-) Wszystkich czytelników zaś zachęcamy do wiernego śledzenia tej relacji, może chociaż w ten sposób uda nam się przekazać Wam część tego niesamowitego klimatu towarzyszącemu HotZlotowi. Wszystkie sesje techniczne będziemy oczywiście nagrywać i wkrótce po zlocie opublikujemy je na łamach portalu.

Przypomnijmy jeszcze, że głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Fibaro i Grimbergen. W gronie oficjalnych partnerów znaleźli się Kingston, Opera, Synology i TP-Link. HotZlot 2015 wspierają ponadto: 11 bit studios, D-Link, IQ Publishing, MapaMap, Samsung, Projekt Scorpio i Yanosik. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć pod adresem www.HotZlot.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)