Icecream Image Resizer Icecream Image Resizer 2.11

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Icecream Image Resizer to proste i darmowe narzędzie przeznaczone do zmiany rozdzielczości zdjęć zapisanych w formatach JPEG, JPG, PNG, BMP oraz TIFF.

Aplikacja umożliwia manipulowanie rozmiarem pojedynczych obrazów, jak również całych folderów mogących zawierać setki plików graficznych. Obsługuje ona metodę "przeciągnij-i-upuść", pozwalając tym samym wygodnie wczytywać zdjęcia do przetworzenia. Icecream Image Resizer doskonale sprawdzi się w prostych zadaniach, takich jak np. pomniejszenie zdjęć, które chcielibyśmy udostępnić na swoim profilu w serwisie społecznościowym lub wysłać do znajomych jako załącznik wiadomości e-mail.

W programie znajdziemy jedynie podstawowe funkcje, pozwalające wykonywać na zdjęciach jedynie operacje zmiany rozmiarów. Pozbawiony on został wszelakich zbędnych wodotrysków, dając użytkownikowi możliwość dostosowywania wyjściowej rozdzielczości zdjęcia oraz korzystania z opcji zachowywania proporcji obrazu i rozpoznawania obrazów pionowych.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!