Icecream Video Editor Icecream Video Editor 2.38

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Icecream Video Editor to darmowy, całkiem rozbudowany edytor materiałów wideo.

Najważniejsze funkcje

Za pomocą opisywanego narzędzia możemy pracować na osi czasu, by wykonywać podstawowe działania na edytowanych plikach, takie jak: przycinanie i obracanie klipów, dodawanie efektów przejścia, nakładanie filtrów graficznych, łączenie kilku obrazów w jeden, przyśpieszanie i spowalnianie kadru, tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć, dodawanie ścieżki dźwiękowej oraz napisów do filmu i opatrywanie wybranych scen tytułami. To oczywiście nie wszystko, bo Icecream Video Editor oferuje znacznie więcej funkcji.

Łatwe publikowanie filmów w sieci

Icecream Video Editor pozwala również na modyfikowanie dźwięku (głośności, efektów i nie tylko) oraz wybieranie jakości pliku wyjściowego, który następnie udostępnimy w internecie za pośrednictwem YouTube’a czy też prześlemy „do chmury” na swoje konto Dropbox lub umieścimy w bibliotece Dysku Google.

Dla każdego

Warto wspomnieć, że Icecream Video Editor posiada bardzo czytelny interfejs, dzięki któremu z opanowaniem tego edytora poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy.

Icecream Video Editor – kluczowe cechy:

  • darmowy edytor materiałów wideo
  • nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika
  • rozbudowane opcje w zakresie modyfikowania filmów
  • umożliwia edytowanie plików dźwiękowych
  • pozwala na udostępnianie swoich plików w sieci (YouTube, Dysk Google i Dropbox)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!