Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Wszyscy pokazują, to ja też! Moje miejscie pracy, nauki i zabawy.

Witam!
Idąc śladami Webnulla, który jak widać zapoczątkował nową akcję społeczną pt. "pokaż swoje biurko", postanowiłem również napisać swój wpis na ten temat.

Ale pójdę krok dale i pokarzę troszkę więcej niż tylko biurko, a więc do dzieła!

reklama

Tak wygląda mój pokój w którym jak by nie patrzeć spędzam dużo czasu, zaczynając swoją prace jako webmaster, obrabiając setki zdjęć, słuchając muzyki, grając i pij... (w środkowej szafce jest barek :) )

Ale przejdźmy do naszego centrum dowodzenia.

Wiadomo że bez normalnej jakości fotela / krzesła pracować się nie da, ja swój musiałem trochę "ztuningować" poprzez dodanie kocyka pod nogi, a przy dłuższym siedzeniu również podkładam złożona mate bitumiczną ( :) ) pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Obok biurka widać mój kartonik z przeróżnymi rzeczami, począwszy od filtrów przeciw kurzowych, przez kable, do opakowań od programów :)

Przechodzimy do właściwego miejsca pracy.
Pewnie się dziwcie dlaczego mam produkty nastawione typowo na rynek graczy, takie jak myszka, podkładka, czy te "nieśmiertelne" słuchawki. Otóż lubię sobie pograć :) Aktualnie BF:BC2, bo po pół roku CoD:BO na multi się za łatwy zrobił. Ale nie o tym...
Po prawej oczywiście bloczek z większymi kartkami do rysunków i obszerniejszych notatek.
Żółte samoprzylepne karteczki pod monitor z często potrzebnymi rzeczami i tz. "to do".
Po lewej moja skromna platforma na Atomie D510, która jest na sprzedaż, bo niestety nie mam na nią czasu...
No i oczywiście moje okulary na rower :)

A teraz jak dla mnie najważniejsza sprawa, oświetlenie.

Aktualnie korzystam z 81 diód LED, zamontowanych na kątowym profilu aluminiowym - 60 stopni. Całe to cudo zasilane jest z zasilacza 12V i pobiera z sieci ok. 9W.
Drugim bardziej precyzyjnym źródłem światła jest lampka biurkowa (określana też jako kreślarska), standardowo wyposażona w 40W tradycyjną żarówkę, chwilowo ze względu na jej "awarię", jest wsadzona jakaś energooszczędna.

Wszystkie przełączniki zamontowane są pod blatem, tak jak większość kabli. Ogólnie względny porządek :)
Dla zainteresowanych fotki:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Na przyszły miesiąc może akcja - "pokaż swój komputer" :>? 

reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze