r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Image Comparer 3.8 Build 713

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Comparer to narzędzie niezbędne dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcieliby uporządkować swoje zbiory fotografii i wyeliminować powtarzające się zdjęcia. Z jego pomocą nie tyle odszukamy duplikaty plików graficznych, co również obrazy o zdefiniowanym poziomie podobieństwa.

Galeria programu

Program podczas swojego działania dokładnie analizuje wskazane przez użytkownika lokalizacje i z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów wyszukuje zdjęcia podobne lub całkowicie duplikujące się. Możliwe jest porównywanie obrazów w obrębie jednej i wielu galerii, a także definiowanie stopnia podobieństwa obrazów, które mają zostać zidentyfikowane jako duplikaty. Po zakończeniu pracy Image Comparer wyświetla listę powtarzających się fotografii, pozwalając wykonywać na nich szereg czynności - usuwanie, kopiowanie, przenoszenie plików itp.

Aplikacja okazać się może niezastąpiona dla profesjonalnych fotografów, jak również zwykłych użytkowników posiadających na dysku duże zbiory grafiki. Skutecznie wyszukuje ona wszelakiego rodzaju duplikaty, potrafiąc rozpoznawać i łączyć ze sobą np. obrazy przed i po obróbce (zmniejszone, wykadrowane, obrócone itp.). Wśród obsługiwanych przez Image Comparer formatów graficznych znajdziemy RAW, JPEG, J2K, BMP, GIF, PNG, TIFF, TGA oraz wiele, wiele innych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo posiada ona zablokowaną funkcję przetwarzania wsadowego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
djzon   5 #2 18.11.2014 18:07

Testowany. Beznadziejny program, totalna porażka i do tego nie działa poprawnie.

Autor edytował komentarz.
  #1 30.11.2013 13:32

Niezbyt dobry ten program i w dodatku komercyjny za to polecam darmową alternatywę dla niego AntiDupl.NET ostatnia wersja z 2013 r. oznaczona numerem 2.3.1

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.