Image Comparer Image Comparer 3.8 Build 713

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Comparer to narzędzie niezbędne dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcieliby uporządkować swoje zbiory fotografii i wyeliminować powtarzające się zdjęcia. Z jego pomocą nie tyle odszukamy duplikaty plików graficznych, co również obrazy o zdefiniowanym poziomie podobieństwa.

Program podczas swojego działania dokładnie analizuje wskazane przez użytkownika lokalizacje i z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów wyszukuje zdjęcia podobne lub całkowicie duplikujące się. Możliwe jest porównywanie obrazów w obrębie jednej i wielu galerii, a także definiowanie stopnia podobieństwa obrazów, które mają zostać zidentyfikowane jako duplikaty. Po zakończeniu pracy Image Comparer wyświetla listę powtarzających się fotografii, pozwalając wykonywać na nich szereg czynności - usuwanie, kopiowanie, przenoszenie plików itp.

Aplikacja okazać się może niezastąpiona dla profesjonalnych fotografów, jak również zwykłych użytkowników posiadających na dysku duże zbiory grafiki. Skutecznie wyszukuje ona wszelakiego rodzaju duplikaty, potrafiąc rozpoznawać i łączyć ze sobą np. obrazy przed i po obróbce (zmniejszone, wykadrowane, obrócone itp.). Wśród obsługiwanych przez Image Comparer formatów graficznych znajdziemy RAW, JPEG, J2K, BMP, GIF, PNG, TIFF, TGA oraz wiele, wiele innych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo posiada ona zablokowaną funkcję przetwarzania wsadowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!