r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Infomaty - nowa forma kontaktu z obywatelem

Strona główna Aktualności

O autorze

Projekt Infomaty został zainicjowany w ramach projektu Phare'99 Wzmocnienie administracji i zasobów ludzkich w celu przygotowania do członkostwa w Unii Europejskiej realizowanego przez Urząd Służby Cywilnej i dwanaście urzędów pilotażowych. W trakcie projektu, w ramach prowadzonej kampanii informacyjno-promocyjnej służby cywilnej zaplanowano dostarczanie, poprzez nowoczesne multimedialne kioski informacyjne oraz stronę internetową www.infoobywatel.gov.pl, informacji o najważniejszych usługach świadczonych obywatelom przez administrację publiczną.

Projekt Infomaty jest jednocześnie jedną z inicjatyw realizowanego od pięciu lat programu "Przyjazna Administracja", którego głównym celem jest poprawa jakości relacji między obywatelem a urzędnikiem, usprawnienie pracy urzędów administracji rządowej oraz polepszenie społecznego wizerunku urzędnika. Program "Przyjazna Administracja" obejmuje wszystkie urzędy administracji rządowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.