r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Informatyka dla budownictwa i nieruchomości

Strona główna Aktualności

O autorze

Czasy świetności targów Infosystem już chyba bezpowrotnie minęły. Infosystem staje się coraz bardziej niszowy. W sierpniu odbędzie się Infosystem - Informatyka dla przemysłu i administracji, a w najbliższych dniach jako impreza towarzysząca targom branżowym BUDMA 2008 pod nazwą Forum Infosystem "Informatyka dla budownictwa i nieruchomości".

W ramach Forum posłuchać będzie można wystąpień firm informatycznych oferujących systemy IT dla przedsiębiorstw budowlanych, biur projektowych i deweloperów. Szczegółowy terminarz prelekcji dostępny jest na stronie infosystem.pl.

Przy okazji targów Budma zaprezentowane pojawią się oczywiście również inne wydarzenia o tematyce związanej z oprogramowaniem branżowym jak choćby Archispace dla zainteresowanych rozwiązaniami CAD.

Infosystem 2008 - BUDMA odbędzie się w dniach 22-25 stycznia 2008 r., więcej na temat wydarzenia przeczytać można na stronie Infosystem.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.