Instagram Downloader 2.5

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Instagram Downloader to niewielkie narzędzie, z pomocą którego błyskawicznie pobierzemy zdjęcia opublikowane na dowolnym profilu w serwisie Instagram.

Działanie i obsługa programu została uproszczona do granic możliwości. Chcąc pobrać zdjęcia ze swojego lub dowolnego innego profilu w serwisie Instagram wystarczy, że podamy właściwą nazwę użytkownika. Po tym narzędzie wyświetli pełną listę dostępnych zdjęć, a rola użytkownika ogranicza się jedynie do wskazania pozycji, które chcielibyśmy zapisać na dysku komputera. Aplikacja pozwala pobierać pojedyncze pliki graficzne, jak również wszystkie fotografie udostępnione w obrębie danego profilu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu ustawień narzędzia.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
błędy przy wczytywaniu dużych profili, słaba jakość zdjęc
ocena użytkownika

Mały i prosty w obsłudze program do pobierania zdjęć z Instagrama. Program spełnia swoje zadanie: wystarczy podać nazwę użytkownika, wybrać zdjęcie i pobrać. Nic trudnego, każdy sobie poradzi z obsługą. Mam jednak wątpliwości i zastrzeżenia co do pobranych zdjęć: ich jakość jest słaba (rozmiar kilkadziesiąt kilobajtów) więc albo na tym serwisie są zdjęcia tak słabej jakości albo program generuje tylko ładnie docięte zrzuty ekranu? Poza tym czasem program zamyka się przy wczytywaniu profilu z dużą liczbą postów. Podsumowując: program działa, spełnia swoje zadanie ale zdjęcia szału nie robią.

26.11.2016 16:53 | Recenzja do wersji 2.5
Prostu i przejrzysty interfejs, bezproblemowa obsługa
Problemy przy pobieraniu pików pod 5 MB
ocena użytkownika

Nigdy nie rozumiałem fenomenu wszelkich portali społecznościowych (tak, tak, wiem stary jestem). Konto na FB mam dopiero od roku, a w serwisach typu instagram czy snaphat mam od niedawna, a to tylko dlatego, że potrzebowałem coś wytestować, a nie oglądać zdjęcia tego gdzie ludzie przebywają czy co jedzą.No ale tu ni o to chodzi.

Instagram Downloader to bardzo prosty program, który ma praktycznie tylko jedno zadanie pobieranie zdjęć i grafik z serwisu Instagram i robi to bardzo dobrze. Praktyczny brak większych możliwości konfiguracyjnych, bo i co tu konfigurować. Program pytam które zdjęcia pobrać i gdzie je zapisać i po sprawie. Program działa sprawnie w systemie 64 jaki 32-bitowym.

Pomimo kilku komentarzy znalezionych gdzieś w czeluściach polskiego Internetu, program ten nie działa z innym serwisami.

30.07.2016 15:12 | Recenzja do wersji 2.5

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 29.07.2016 21:24

Działa poprawnie, szkoda jednak, że to trial.

  #2 27.12.2015 18:45

@ivellios: U mnie również kosz .

ivellios   10 #1 16.11.2015 20:51

Aplikacja nie jest darmowa - jest to wersja trial, która po miesiącu od instalacji zażądała ode mnie wykupienia licencji za prawie 30 dolarów. W tej chwili idzie do kosza...