Instalator systemu Windows 10 S Instalator systemu Windows 10 S

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Instalator systemu Windows 10 S to oficjalny kreator Microsoftu pozwalający pobrać i zainstalować Windowsa 10 S na komputerze działającym obecnie pod kontrolą Windowsa 10 w wersji Pro, Pro Education, Education oraz Enterprise.

Jak każdy inny kreator tego typu, również tutaj od użytkownika wymaga się w praktyce wyłącznie kilkukrotnego przyciśnięcia przycisku Dalej. Cały proces przebiega automatycznie i również sama instalacja nie wymaga wielkiego zaangażowania.

Decydując się na instalację Windowsa 10 S należy pamiętać, że podczas tej operacji usunięte zostaną wszystkie dotychczasowe aplikacje oraz ustawienia. System przeznaczony jest dla użytkowników z sektora edukacji i niniejszy kreator ma być szansą przetestowania funkcjonalności systemu na obecnym sprzęcie.

Przypomnijmy, iż w Windowsie 10 S nie ma możliwości korzystania z programów spoza oficjalnego Sklepu Windowsa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!