r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instalator systemu Windows 10 S

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Instalator systemu Windows 10 S to oficjalny kreator Microsoftu pozwalający pobrać i zainstalować Windowsa 10 S na komputerze działającym obecnie pod kontrolą Windowsa 10 w wersji Pro, Pro Education, Education oraz Enterprise.

Galeria programu

Jak każdy inny kreator tego typu, również tutaj od użytkownika wymaga się w praktyce wyłącznie kilkukrotnego przyciśnięcia przycisku Dalej. Cały proces przebiega automatycznie i również sama instalacja nie wymaga wielkiego zaangażowania.

Decydując się na instalację Windowsa 10 S należy pamiętać, że podczas tej operacji usunięte zostaną wszystkie dotychczasowe aplikacje oraz ustawienia. System przeznaczony jest dla użytkowników z sektora edukacji i niniejszy kreator ma być szansą przetestowania funkcjonalności systemu na obecnym sprzęcie.

Przypomnijmy, iż w Windowsie 10 S nie ma możliwości korzystania z programów spoza oficjalnego Sklepu Windowsa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 S dla każdego: Microsoft udostępnił instalator

112
OPROGRAMOWANIE 02.08.2017 | Oskar Ziomek

Windows 10 S, który według Microsoftu ma być najbezpieczniejszym systemem w ofercie, został udostępniony użytkownikom, którzy mogą od teraz zainstalować go na swoich obecnych maszynach z Windowsem 10. Przypomnijmy, że w systemie tym nie uruchomimy aplikacji spoza oficjalnego Sklepu, a przeznaczony jest on dla użytkowników z sektora edukacji – czy znajdą się chętni, aby go zainstalować? Cała operacja jest bardzo prosta, ponieważ udostępniony został kreator wymagający od użytkownika minimum zaangażowania. Działa analogicznie, jak poprzednie tego typu narzędzia tworzone przez Microsoft, w tym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.08.2017 22:22

Korzystanie z aplikacji z biedosklepu przecież to pierwszy lepszy windows czy vista jest lepsza od tego badziewia

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.