Intel Driver & Support Assistant Intel Driver & Support Assistant 20.11.50.9

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Intel Driver & Support Assistant (kiedyś Intel Driver Update Utility) to oficjalne, bezpłatne narzędzie przeznaczone do aktualizacji sterowników urządzeń Intel zamontowanych w komputerze.

Program umożliwia aktualizację oprogramowania dla układów graficznych, kart sieciowych, minikomputera NUC i urządzeń typu Compute Sticks. Po uruchomieniu działa on w obrębie zasobnika systemowego (tzw. tray'a) skąd możliwe jest inicjowanie procesu skanowania komputera oraz wykrywania na nim przestarzałych sterowników. Operacja ta nie jest wykonywana przez opisywany Intel Driver & Support Assistant lecz przez usługę webową, na którą jesteśmy przekierowani.

Intel Driver & Support Assistant jest bardzo prosty w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W ustawieniach daje możliwość konfiguracji częstotliwości sprawdzania dostępności nowych sterowników oraz ilości jednocześnie pobieranych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!