r   e   k   l   a   m   a
reklama

Internet Explorer 7 już w październiku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Na blogu poświęconemu przeglądarce Internet Explorer pojawiła się informacja, że finalna wersja IE7 ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu. Kilka tygodni później przeglądarka w postaci uaktualnienia będzie dystrybuowana w ramach usług Aktualizacji automatycznych. Z tego powodu udostępniono dokumentację, która zawiera postępowanie w przypadku chęci zablokowania pobierania tej konkretnej aktualizacji - jeśli firmy lub użytkownicy uznają, że nie są jeszcze gotowe lub nie chcą migrować do Internet Explorer 7.

Microsoft uruchomił także dedykowaną witrynę wsparcia technicznego poświęconą wyłącznie nowej przeglądarce, gdyż jak pisze Scott Graff, product manager IE7: Compatibility, wciąż nie wszystkie strony wyświetlają się poprawnie i obok pracy programistów z Redmond wskazana jest również współpraca ze strony samych twórców witryn.

Internet Explorer 7 będzie dostępny dla legalnych użytkowników systemów Windows XP SP2, Windows XP 64-bit Edition i Windows Server 2003 SP1.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii