r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Internet i telefon w sieci TP u jednego operatora

Strona główna Aktualności

Wielu abonentów usług telefonicznych korzysta z łącz Telekomunikacji Polskiej jednak rozliczając się z operatorami alternatywnymi. Jak wiadomo coraz bardziej popularne są również usługi dostępu do Internetu oferowane przez operatorów alternatywnych z wykorzystaniem łącz TP.

Dotychczas jednak funkcjonował pewien paradoks, abonenci usług telefonicznych korzystający z łącz TP w ramach umów z operatorem alternatywnym nie mogli jednocześnie wykupić u tegoż operatora usługi dostępu do Internetu na łączach TP.

Sytuacja na szczęście uległa zmianie, Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał decyzje zmieniające umowy między TP, a siedmioma operatorami alternatywnymi dostosowując je do warunków ramowej oferty Bitstream Access. W praktyce oznacza to, że można już korzystać na łączach TP z usług telefonicznych i dostępu do Internetu oferowanych przez jednego operatora alternatywnego. Zmiany umów dotyczą następujących operatorów: Netia, Tele2, eTel, Intertele, GTS Energis, Exatel, E-telko.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.