Zawsze i wszędzie bez limitów – nowy Internet od Play

Zawsze i wszędzie bez limitów – nowy Internet od Play

Zawsze i wszędzie bez limitów – nowy Internet od Play
18.08.2014 14:23, aktualizacja: 19.08.2014 13:48

Właśnie zakończyła się konferencja prasowa Play. W jej czasie operator przypomniał, że jest na polskim rynku już 6 lat i w zasięgu jego LTE jest już ponad połowa populacji naszego kraju. Dziś na zasłużoną emeryturę przeszła marka PLAY ONLINE, a na jej miejsce weszła zupełnie nowa PLAY INTERNET.

Operator wyszedł ze słusznego założenia, że większość abonentów nie wie, ile GB jest w stanie przesłać miesięcznie i jak dużego pakietu im potrzeba. W nowej ofercie przez pierwsze pół roku nie ma żadnych limitów, co dotyczy wszystkich standardów przesyłania danych – nie tylko LTE. Cena dalszego użytkowania FORMUŁY 4G LTE UNLIMITED jest również kusząca — za 29,99 zł (opłata aktywacyjna) otrzymamy samą kartę SIM, 25 GB do wykorzystania (+5 GB jeśli umowa zostanie zawarta na odległość, czyli na przykład przez Internet), przy czym transfer nocny (w godzinach od północy do 9 rano) jest całkowicie bezpłatny i nie wlicza się do limitu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Najtańszy abonament kosztuje 49,99 zł. Wyższe, poza 25 GB danych, zawierają także naprawdę duże (tysiąc, dwa tysiące i trzy tysiące) pakiety darmowych SMS-ów. Kolejne 25 GB kosztuje 10 złotych, zaś za 20 złotych można pozbyć się wszelkich ograniczeń. Co ważne, prędkość łączy również nie jest ograniczona, możemy więc pobierać z taką prędkością, jaką zapewni sprzęt i lokalna infrastruktura. Analogiczna oferta została wprowadzona dla firm. Jeśli zaś ktoś od razu przy podpisywaniu umowy zdecyduje się na Internet bez limitu, będzie płacić rachunki o 20 złotych niższe przez pierwsze 6 miesięcy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście z abonamentem można kupić różne urządzenia. W ofercie znajdują się znane już dobrze routery stacjonarne i przenośne, modemu USB, a także ciekawe tablety – w tym testowany przez nas niedawno Acer Switch.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)