r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Intruder Photo Log 1.3.3.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste

Intruder Photo Log to aplikacja, która służy do sprawdzania, kto korzystał z naszego smartfonu - także bez naszej wiedzy. Program wykorzystuje przednią kamerę w urządzeniu i robi zdjęcie użytkownika podczas każdego odblokowania smartfonu.

Program działa w prosty, a zarazem cichy sposób. Gdy go zainstalujemy, każdorazowo przy próbie odblokowania ekranu smartfonu aplikacja wykona zdjęcie za pomocą przedniej kamery. Fotografie będą przechowywane w aplikacji, wraz z informacją o dacie próby odblokowania i czasie pobytu użytkownika wewnątrz systemu (jeśli próba dostania się do zasobów smartfonu powiodła się). W programie można ustawić czas, przez który zdjęcia będą przechowywane, a po jego minięciu pliki zostaną skasowane. Zapominalscy mogą skorzystać z opcji wysyłania przypomnień o zbliżającym się terminie skasowania zdjęć. Dodatkowo, dostęp do danych przechowywanych w programie Intruder Photo Log można zabezpieczyć kodem PIN.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
23.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.