Adobe szykuje kolejny Photo Week – 30 lekcji fotografii online za darmo

Adobe szykuje kolejny Photo Week – 30 lekcji fotografii online za darmo

Adobe szykuje kolejny Photo Week – 30 lekcji fotografii online za darmo
12.09.2015 12:02

Adobe przygotowuje kolejną serię lekcji online, które wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać za darmo. Między 21 i 25 września odbędzie się Photo Week 2015. W planie jest ponad 30 lekcji, które poprowadzą światowej klasy nauczyciele fotografii. Adobe chwali się, że będą to najlepsze lekcje, jakie można znaleźć w Internecie.

Podczas tegorocznego Photo Week będzie można zobaczyć, jak światowej klasy fotograficy zdobywali swój fach i szlifowali umiejętności. Będzie można zdobyć wiedzę o fotografii portretowej, modowej, ślubnej, biznesowej, rodzinnej, krajobrazowej, makro czy fotografowaniu żywności. Nie zabraknie informacji o technikaliach, jak modelowanie oświetlenia, konwersja zdjęć na czarno-białe, retusz czy różne sztuczki, które można zrobić w Photoshopie. Nie zabraknie lekcji dla publikujących na Instagramie czy robiących zdjęcia iPhone'ami.

Wykłady poprowadzą takie osobistości, jak Lindsay Adler, Sue Bryce, Joel Grimes, Ron Haviv, Peter Hurley, Katelyn James, Pye Jirsa, Ed Kashi, Julia Kelleher, Matt Kloskowski, Charles Krebs, Tamara Lackey, Hannah Marie, Brianna and Ewan Phelan, Khara Plicanic, Carly Romeo, Renee Robyn, Jeff Rojas, Penny De Los Santos, James Schmelzer, Jasmine Star, Susan Stripling, Roberto Valenzuela, Vincent Versace czy Alycia White.

Aby oglądać lekcje i poszerzać swoje umiejętności wystarczy zarejestrować się na stronie Creative Live i w odpowiednim czasie włączyć komputer, by oglądać lekcje. Na tej stronie znajduje się także pełna lista lekcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)