r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Iron Maiden: Legacy of the Beast 312545

Strona główna Android Gry Przygodowe

Iron Maiden: Legacy of the Beast to pozycja obowiązkowa dla fanów supergrupy. Gracz wciela się w postać Eddiego i przemierza nieprzyjazny świat, inspirowany muzyką i grafikami towarzyszącymi płytom Ironów. Eddie musi pokonać wielu wrogów, by zebrać cząstki swojej potłuczonej duszy i w końcu uratować świat.

Eddie pojawia się w wielu postaciach, czym nawiązuje do bogatej historii grupy Iron Maiden. Każda z postaci ma charakterystyczne umiejętności, które nawiązują do albumów Ironów i będą czytelne dla fanów. Podczas podróży Eddie spotka takie postacie, jak Wickerman, Horus i Axis General. Rozgrywka toczy się oczywiście przy muzyce Iron Maiden. Klasyczne kawałki zostały nagrane w nowych wersjach, specjalnie dla tej gry.

r   e   k   l   a   m   a

Gracz może wybrać jedną z pięciu klas: wojownik, mag, strażnik, rewolwerowiec i skrytobójca. Z czasem będzie zbierać drużynę i rozwijać strategię, która pomoże wygrywać bitwy. Ważną rolę pełnią też talizmany, które będą zmieniać możliwości postaci. Z czasem gracz uzyska też dostęp do areny, gdzie będzie mógł zmierzyć się z innymi fanami Ironów.

Gra wymaga sporych zasobów. Poleca się grać na urządzeniu z przynajmniej 1 GB RAM-u, ekranem przynajmniej 800×600 pikseli i stałym połączeniem z Siecią.

Gra jest zupełnie darmowa i można ją przejść nie wydając ani grosza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.